Bailey Middle School

Sixth-grade honor roll: Gabrielle Abatantuno, Lydia Adams, Tiffani Adams, Tatiana Agudelo-Florez, Brandi Alden, Jordan Anderson, Alexander Arias, Stephen Arko, Vishnu Avva, Mary Bailey, Christopher Baker, Colin Ballew, Matthew Banez, Jada Barnes, Jenna Bath, Anthony Battle, Anna Batty, Andrew Becraft, Isabella Behm, Jackson Berry, Joseph Best, Mathilde Boraks, Zachary Borkowski, Joshua Bowman, Allison Boyer, Liliana Bragg, Gracie Brandenstein, Tess Brandenstein, Gabrielle Breit, Johnathan Brock II, Parker Brown, James Brueggemann, Taylor Buchan, Robert Buker, Kendall Burger, Zachary Burk, Rebecca Burr, Harrison Butler, Samantha Camp, Brooke Cardwell, Klarissa Carlen, Jenna Carlet, Jonathan Carpenter, Sophia Carr, Abigail Cepeda Lopez, Meena Challe, Lucille Champlin, Matthew Chapman, Bailey Chatham, Kristia Chatham, Taylor Chiasera, Ahna Clark, Ashley Clark, Addison Clary, Reagan Cloninger, Jarod Cogbill, Kathryn Coleman, Jessikah Collins, Richard Colven, Jason Condon, Daniella Cotto, Kevin Coupal, Ryan Cowie, Samuel Craig, Cassidee Cramblette, Alexis Crawford, Emily Crum, Nicholas Crumpler, Victoria Cruz-Solano, Anne Cunningham, Carly D'Avignon, Jill Dahlem, Austin Dameron, Jacob Davis, Ryder Davison, Spencer DeMarcus, Malena DePaolis, Harrison Dean, Jacob Dehn, William Dickerson, Samantha Dietrich, Grace Donahue, Liam Donoghue, Ashley Drew, Carter Dunham, William Eddy, Sarah Edwards, Jackson Ellenburg, Kayla Emerson, John Engel, Johanna Evans, Alana Evora, Jessica Figard, James Folds III, Timothy Foley, Nick Forlidas, Emily Foster, Madeleine Franco, Courtney Frye, Sara Fulkerson, Brody Galloway, Cruz Gandy, Angelique Garst, Nereida Garza Ramos, Lucas Gates, Lauren Gay, Anna Gibson, Elizabeth Gijon, Ciera Gillespie, Michael Glover, Cooper Godwin, Danielle Goff, Lea Goldstein, Tatiana Gomez, Keaira Goolkasian, Evan Graves, Ceili Gray, Clayton Greene, Lindsay Greene, Trey Greene, Ella Griffin, Zachary Groseclose, Joseph Guasco, Yessenia Guzman Ruiz, Sven Hales, Asia Hall, Colby Hallman, Kate Hankins, Jakob Heiser, Sydney Helms, Kelly Hennessey, Riley Hester, Joshua Hickman, Morgan Hoehaver, Nathaniel Huskins, Nathalie Jansen, Shveta Jawale, Shaneaqual Jetton, Joselinn Jimenez Bautis, Kylie Johnson, Daisy Jones, Haruna Kaneko, Emory Keel, Grant Keene, Clover Kottyan, Camille Krauss, Luke Kucko, Grace Kuechler, Michael Kungl, Jackson Lamb, Emily Lambert, Marissa Lassell, Justine Leclere, Camden Lewis, Rocco Li, Anna Lifsey, Charlotte Link, Miranda Lockee, Ella Lowrance, William Lug, Peyton Lynch, Zoe Lynn, Kyle Madigan, Alexander Mangiapane, Alycea Marcum, Jack Mariner, McKenzie Martin, Miah Martin, Owen Martin, Lara Matsukura Bernardino, Dawson McCalla, Mariah McCraw, Ryan McDonald, Alexis McDonnell, Natalie McDonough, Cadhan McGahan, Jennifer McHenry, Megan McKelvey, Jason McMullen, Hannah McMurry, Molly Meaney, Brandon Meeks, Amber Merk, Connor Merson, Daniel Meyers II, Shannon Miller, Anna Mitchell, Emma Mitchell, James Mitchell, Janey Moffett, John Mohr, Madison Mojica, Isabelle Monzavifar, Kathryn Moore, Conor Moran, Fiona Morgan, Alexandra Mossinghoff, Makenzie Moyes, Ethan Murphy, Payton Myers, Claire Nadeau, Jonathan Nance, Brooke Newsome, Hunter Newsome, Anthony Ng, Skyler Ngo, Mia Noonan, Christopher Noyes, Riley O'Donnell, Joseph O'Gorman, Jillian O'Hail, Mia Owens, Collin Paradis, Jhanvi Patel, Isabella Patterson, Alexis Pattie, Genevieve Paul, Isabella Peadon, Christian Pearce, Lindsay Pearson, Grayson Peeler, Jazlyn Peeler, Maria Peterson, Riley Phelan, Madison Porter, Shawayla Potts, Paige Powell, Reilly Powell, Jordyn Pressley, Kayla Price, Ellen Pruss, Jackson Putnam, Clayton Quarles, Kendra Quarles, Savannah Reeves, Jon Regen, Chloe Rice, Paige Riehl, Jonathan Rink, Nicholas Rios, Aydin Roberts, Samuel Ruppenthal, Benjamin Salber, Olivia Samuelson, Emma Sanchez, Jay Satchwill, Nadia Saunders, Cameron Sayers, Remini Scarfpin, Nicolas Schrader, Sarah Schriefer, Nicholas Schuette, Victoria Schutte, Addison Schwab, Presley Shaw, Hannah Sherwood, Samuel Silverman, Anna Simmons, Taylor Simmons, Savannah Simon, Rachel Sittler, Meghan Skinner, Timothy Sliney, Anna Smith, Ava Smithwick, Preston Snyder, Charles Sparks, Lindsey Spencer, William Stadler, Kincade Stalun, Richard Standish, Katherine Starnes, Alyssa Stevens, Autumn Stewart, Lexi Stewart, Parker Stowers, Riley Stowers, Graham Stuart, Liam Stuart, Stephanie Stull, Sam Swanner, Ann Thomas, Hunter Thomas, Grace Thompson, Mikaila Thompson, Laura Tinkler, Melia Tipps, Katherine Tischer, Madilyn Treon, Jordyn Umstead, Aily Valencia Cervantes, Julia Van Epps, Blake Van Rossen, Mallory Vance, Jeremiah Vaughn, Erin Velletta, Michael Viruso, Shea Wagner, Luke Walters, Curtis Warren, Bianca Washington, Grace Webster, Logan Welborn, Patrick Werner, Samuel Westmoreland, Mary Whisenant, Adelinn White, Jake Whitman, Anna Wiles, Hailey Williams, Jalen Williams, Login Williams, Sarah Williams, Ana Wilson, Jameka Wilson, Emilie Wirtheim, Madison Wissman, Riley Wolfram, Nicholas Womack, Kayla Wooley, Taylor Wooley, Spencer Woolley, Sydney Woolley, Allison Wordsworth, Christopher Wunder, Rebecca Yepez, Trey Zamora, Benjamin Ziegler, Isabella Zimmerman, Angelo Zuniga and Rene' Zuraf.

 

Seventh-grade honor roll: Tooba Ahmed, Charles Allred, Renee Alquiza, Davis Ashbrook, Joshua Ausdenmoore, Kareen Ayache, Matthew Baer, Harrison Barnes, Spencer Barnes, Madison Barton, Alec Barzach, Jeffrey Barzach, Carson Bass, Mitchell Bath, Danielle Beard, Alyssa Bolick, Gaige Bolser, Julia Bourdon, Rachel Bowen, Kendall Brandano, Camille Brule, Savannah Buffin, Madison Burge, William Burns, Rachel Bush, Robert Buttrill, Madison Cabuco, Teresa Callison, Kyndal Campagna, Chloe' Campbell, David Carlin, Julia Carr, Mackenzie Carroll, Cole Cassidy, Steven Chaffin II, Steven Chen, Fiona Clark, Kaitlin Cleary, James Collins, Noah Combs, Jonathan Cowles Jr., Reagan Craft, Nathaniel Cristinziani, Shannon Cusick, John Charles Davis, Jon Davis, Ryan Davis, Sierra Davis, Regan DeMaso, Thomas Deal, Christopher Dean, Hailey Dehn, Cameron Dennehy, James Denny IV, Alyssa DiDonato, Taylor Doedtman, Maxwell Dreffer, William Dunker, Kayla Eberhardt, Hailey Eccher, Sarah Edwards, Graeme Elrod, Savannah Ezell, Alexander Faulk, Nickolas Felice, Hannah Fite, Josiah Flores, Jack Fread, Eric Fronzaglia, Allison Fuerst, Gabrielle Gammill, Pablo Garza Ramos, Kylee Geiger, Nola Ghislain, Blythe Gilroy, Diana Godoy, Emma Gonzalez, Leia Goodman, Peyton Gorman, Bryce Gotta, Cooper Greene, Kadin Greenwalt, Corrine Gregory, Jacob Gulan, Raechel Hardeman, Sarah Harp, Anna Harris, Robyn Harrison, Veronika Hartong, Cali Hartsell, William Heldman, Elizabeth Hensley, Lindy Heyl, Alison Hibdon, Cole Hinchee, Haley Hofstetter, Gordon Holder, Lauren Hooks, Andrew Hord, Hannah Hovsepian, Paige Howard, Jacob Humer, Sabrina Humphries, Sean Hunter, Emma Husakiwsky, Parker Ingraham, Kyle Jeffrey, Zachary Jewell, Raegan Johnston, Kyle Josey, Fernanda Juarez Hernand, Kiana Jung, Jordyn Karmatz, Emily Kaufman-Bell, Vernon Knapp, Alexandra Konstandt, Reilly Kucko, Brooke Lackey, Dhruv Lala, Kristen Latham, Bailey Law, Rebecca LePage, Hayden LeRoy, Kelly Leang, Zachary Linkner, Deanna Lizotte, Sierra Locklear, Layla Lombard, Melissa Long, Mia Lopes, Heidi Lowe, Jacob Lowe, Emilie Lucier, Louis Mabry, John MacManamy, Jillian Macha, Erika Mahl, Christine Mahoney, Katherine Mahoney, Jasmine Manning, Laura Maples, Jack Marcello, Tynette Marshall, Natalie Martin, Sarah Martin, Sydney Mason, Eleanor Matthews, Lauren Mayhone, Ryan McKeever, Brendon McMillan, Alexander McRae II, Cameron McRorie, Austin Mclawhorn, Arianna Meletiou, Jake Mendez, Frances Millen, Kristina Miller, Madison Miller, Megan Miller, Noah Miller, Carter Mills, Peyton Miyares, Hannah Montgomery, Natalie Monzavifar, Jake Mory, Amanda Mossinghoff, Taylor Mufalli, Qon Murphy, Iniya Muthukumaren, Colin Myers, Michael Napoli-Roose, Grace Negron, Hoa Nguyen, Madison Nicodeme, Hayden Nix, Grayson Nydish, Caroline O'Brien, Maggie O'Farrell, Kendall Ocello, Tiara Ogaldez, Zoe Olsen, Madison Oracion, Shea Palmer, Logan Parker, Dalys Peeler, Vachel Pennebaker, Jackson Perry, Carson Pervier, Sarah Piephoff, Kyle Polanco, Molly Poole, Luke Post, Grace Powers, Chase Praeger, David Price, William Reeves, Jacob Revels, Raina Reynolds, Carter Rhymer, Malik Richardson Jr., Samuel Ridenour, Emma Risley, Emma Rizo, Lauren Roberts, Carson Robinette, Maria Rojas Hernandez, Evie Rosseel, Joseph Roy V, Alexander Ruggiero, Kayla Rusk, Julia Schriefer, Ryan Scibetta, Alexander Senn, James Shaul, Brady Shea, Beryl Shoemaker, Cameron Simma, Allison Simmel, Audrey Simples, Alex Simpson, Karissa Sirois, Sydney Skidmore, Alexandra Smith, Daniel Steedman, Samantha Stemmer, Maya Stolle, Lana Strejcek, Emily Stutheit, Brenton Taboada, Samuel Tarry, Jordon Taylor, Madison Taylor, Ikira Terrell, Emily Thomas, Tevin Tipps, Hanna Tischer, Kareem Tiwari, Kirstyn Tober, Khang Vu, Colby Wagner, Haley Wagoner, Gillen Waldeck, Caitlin Walker, Francesca Washington, Hannah Weathers, Elizabeth Werner, Alexander Whisenant, Griffin Whitley, Emma Wissman, Daniel Wood, Benjamin Woodruff and Alison Worland.

 

Eighth-grade honor roll: Philip Abatantuno, Adaronda Adams, Cole Adams, Matthew Adams, Sharonda Adams, Christopher Adkins, Amanda Ainsworth, Tyresha Alexander, Michael Allegrati, Tynia Allison, Michael Amadio, Kayla Amasya, Jeremy Anderson, Samantha Anto, Isabella Arias, Evan Ashbrook, Jackson Bartholomew-Schoch, Emma Beard, Mackenzie Bell, Merry Bentley, Samantha Benz, Cullen Bernal, Abbigail Bjork, Alexandria Braun, Nicholas Broome, Christian Browning, Jordan Brunelle, Benjamin Buchanan, Sarah Bumgarner, Jessica Burgess, Cody Cain, Ryan Carlet, Tyler Carr, Catherine Castoral, Zeltzin Ceron-Maza, Lillian Champion, Hugh Chatham Jr., Caroline Clark, Lindsay Clary, Brendan Clement, Justin Cook, Christopher Coulson, Frederick Coyer, Lauren Crawford, Robert Crowder, Mariel Cupp, Lauren Currin, Elise DeGraffenriedt, Elizabeth Eller, Matthew Engel, Mackenzie Ervin, Ryan Farkas, Nakayla Faulkner, Trevor Fernald, Rebecca Fesperman, Rachel Figard, Nicholas Fiori, Lindsey Fisher, Emily Foster, Kameron Glover, Leslie Godoy, Janae Goehring, Rebekah Goldman, Tiana Gonzalez, Selena Gracia, Gavin Graham, Eleanor Gratz, Jada Gray, Michael Grigg, Caroline Guice, Ruth Guzman, Colin Hadley, Jordan Hahn, Jacob Hampton, Logan Hatley, Madison Hedrick, Delainie Hendershot, Sean Hershey, Kendall Hlewicki, Marion Holiday, Steven Holthouser, William Holthouser, Taylor Horning, Schuyler Howell, William Huss, Ewan Hynes, Tom Jakeway, Ashlyn Jester, Cameron Jobson, Haley Johnson, Hunter Jones, Maciej Kedzierski, Cole Keehne, Natalie Kerr, Seth Kerr, Ashton Kowalski, Cali Krajnik, Jeffrey Lackey, Austin Lambert, Blake Lambert, Connor Lambert, Rachel Laminack, Emma Landau, Jackson Leibel, Alexia Lemus, Gage Locacius, Lindsay Loubier, Carolyn Lowrance, Angelina Luciano, Jack Madigan, Coleman Manchester, Thomas Manuel, Gabriela Maranchello, Nicholas Marcello, Avery Martin, Cabell Maxwell, Cole Maye, Nina McClaskey, Chelsea McDonald, Alexander McMurry, Caley McWilliams, Sharron Means, Ally Miller, Troy Miller, Victor Miranda, Malloree Mitchell, Jakob Mitchiner, Lacey Moneymaker, Mark Monroe, Skyler Moore, Andrew Moyes, Mara Murphy, Taylor Murray, Elizabeth Nadeau, Lauren Nydish, Hogan O'Donnell, Jaclyn Otto, Joshua Parker, Makenna Pearn, Christopher Pennella, Alexis Phelps, Nicholas Phocas, Skylar Pittmon, Andrew Potts, Emma Prins, Maxwell Pruss, Vinitha Ravindran, Mary Regen, Hannah Rendulich, Casey Richardson, Selina Rose, Elijah Russell, Haley Sanders, Joshua Schmidt, Austin Sheets, Casey Shubert, Peter Simmons, Zachery Simmons, Mykala Smalley, Bailey Smith, Caroline Smith, Jackson Smith, Joshua Smith, Malea Smith, Bailey Sparks, Tanner Stalun, Kennedy Steen, Meagan Surane, Michael Sutton, Nicholas Swiney, Katelyn Tiamson, Emily Tomsheck, Benjamin Topp, Hugo Torres Ramirez, Isabel Torres, Benjamin Tourtelot, Victoria Tran, Anne-Claire Trivedi, Kelsey Tyo, Roman Uglehus, Itzel Vela, Morrigan Vetrone, Alexa- Villasmil, Meredith Von Feldt, Bailey Walker, Caroline Wally, Hanna Walsh, Christian Webber, Evan Webster, Avery West, Stephanie Westaway, Broden Whichard, Christopher Williams, Meredith Williams, David Wolf, Timothy Wolter, Robert Yates and Antonio Zuniga.

 

 

 

Barnette Elementary School

Fifth-grade honor roll: Brandon Abdala, Derric Alexander, Nicole Anniello, Ayla Armiger, Kadin Bertucci, Mackenzie Bianco, Chloe Calloway, Riley Casto, Kenna-Ann Catrambone, Julia Cerosky, Kaelyn Cerosky, Sophia Collins, Marcus Crumpler, Kevin Csehoski, Alexandria Cuevas, Lauren Dasy, Krishi Desai, Jaden Fisher, Zoe Fite, Tranissa Freeman, Davis Furr, Erna Gashi, Jessica Gonzalez Jimenez, Samuel Healey, Ariana Heaney, Cierra Huntley, Camden James, Kameron Johnson, Owen Kenney, Sanha Kim, Taylor Klaassen, Amanda Koury, Gracee Laub, Laurel Long, Thomas Lutz, Hayden Lytton, Luke McIntosh, Zachary McMannes, Gabriella Minucci, Aidan Monigold, Rory Moore, Cole Morse, Sara Motto, Nicolas Moya, Ja'vion Myers-Martinez, Logan Nerad, Matthew Nicol, Kacey Nicosia, Kaleb Osten, Malaki Osten, Elijah Oswald, Mileia Owens, Kristin Parkin, Donovan Pettice, Andre Pittman, Virginia Reep, Noah Reese, Timothy Reid II, Kathryn Rhodes, Trey Rogers, Kyle Sandino, Riley Schrader, Cameron Schwartz, Daniel Scullion Jr., Josiah Smith, Lanie Sorrow, Makayla Tejeda, Sophia TRUE, Braxton Ware, Korbin Washburn, Christian Weeks, Evan Wessel, Jack White, Kyle Whittaker, Haleigh Wilkinson, Zakary Youngblood, Aaron Zimmerman and Adam Zimmerman.

 

 

 

 

Blythe Elementary School

Third-grade A Honor Roll: Jade Allen, Blaise Atkinson, Taryn Brown, Granville Caldwell III, Riley Chapman, Jackson Farris, Morgan Griffith, Aidan Hrinsin, Natalie Kelso, Sarah Limbach, Samuel Limparis, Mason McElroy, Sofia Ortiz, Aria Perry, Kylie Ragsdale, Nyla Smith and Alexander Thornburg.

 

Third-grade A/B Honor Roll: Aidan Albury, Jayson Allison, Camrynn Arterberry, Lillian Belk, Elena Buffone, Kenya Cezar, Elyse Clark, Nicholas Conover, Mya Cooper, Ashleigh Dandridge-Pretty, Aurora Davis, Imani Davis, Jennifer De La Garza, Kimberly Diaz, Cole Downey, Robert Dunn Jr, Taylor Dunn, Grace Duzan, Dizolele Eduardo, Elario Espinoza, Colby Fitzpatrick, Madison Forsythe, Katelyn Fuller, Valerie Gorham, Mallory Haun, Mary Holt, Aidan Hrinsin, Ula Hursey, Daliyah Jones, Cadence Katinas, Anthony LaSalle, Riley Lesser, Kayanna Ejiroghene Love, Laura Lubahn, Grace Martinez, Katie Martinez-Rodriguez, Marcus Mauney, Christian McKenzie, Jeriell Neal II, Serenity Owens, Aidan Parrish, Krish Patel, Joshua Peterson, Cole Pirrello, Savanna Sanders, Gia-Marie Santiago, Johan Schwartz, Yusuf Shire, Benjamin Slazer, Cameron Thomas, Seth Thomas, Abigail Thompson, Jacob Thompson, Daniel White, Cameron Wilkins, Jaden Williams and Jorge Yupanqui.

 

Fourth-grade A Honor Roll: Russell Anderson, Naleah Blocker, Kathryn Bosley, Brenda Cruz Trejo, Jade Dotoli, Arianna Ferretti, Alondra Mojica, Ruby Munson, Anand Patel, Amber Pospistle, Sydney Taschke, Kaylah Vaught and Kason White.

 

Fourth-grade A/B Honor Roll: Jenna Alexander, Elijah Allen, Tyler Allen, Aidan Ansted, Tyson Bates, Carolina Beltran Cruz, Kiera Brinson, Madison Britt, Payton Bryant, Dylan Carey, Tyler Connor, Cole Crawford, Abigail Cruz Rodriguez, Edgar Cruz Rodriguez, Camille Davis, Mongai Fankam, Lana Farris, Brianna Frye, Patrick Gacek, Aidan Galu, Riley Geddings, Brandon Gorham, Keenan Grant, Zachary Hammond, Kunal Handa, Alex Hartman, Jasmine Hernandez Hernandez, Amanda Holmes, Andrew Hunter, Marissa Jimenez, Nathaniel Jones, Tariq Karshe, Nicole Kazinec, G'Nadia Kerns, Dylan Kowal, Logan Kushner, Cara Levine, Sophia Lopez, Emily Matekovic, Landon McKee, Asha Means, Jesus Montoya-Pacheco, Clayton Moore, Sireth Moran Sanchez, Mya Moser, Robert Murray-Gramlich, Allison Olvera, Armando Ortiz, Brien Parrett, Alondra Prado, Nicholas Ragone, Serena Raj, Tyler Ranagan, Kendall Redmond, Arturo Rodriguez, Abigail Rollins, Emily Romero-Jimenez, Santosh Seshadri, Madison Shaw, Alexis Sims, Megan Sivells, Nicole Sivells, Madison Skidmore, Luther Smith, Chancellor Sok, Julia Swanner, Sara Thompson, Charlie Tilson, Leonardo Torres-Gutierrez, Brenna Walsh and Courtney di Zerega.

 

Fifth-grade A Honor Roll: Ijeoma Alozie, Taylor Chapman, Payton Downey, Axel Holm, Noah Lesser, Aisha Mahmood, Alyssa Moss, Miles Oehler, Brianne Paria and Carsen Smith.

 

Fifth-grade A/B Honor Roll: Chandaline Abanukam, Maria Albarran, Omari Alexander, Kayla Allen, Matthew Beare, Kayla Boston, Kairo Brunson, Justin Bushrod, Jordan Noah Calucag, Nadia Causby, Cathy Centurion, Tamia Coles, Marytza Cooper, Emellyth Cromer-Colburn, Jacqueline Cruz Blanco, Kyle Derscheid, Jaboris Gaston, Luke Grandi, Lamis Hammouda, Carmen Hanna, Dianna Hernandez Cast, Mercedes Hitchcock, Cole Hooker, Glynn Hubbard III, Jalen Hudson, Matthew Keeley, Jonathan Kelso, Elijah Lanier, Scott Le, Davis Lindsey, Jenna Lubahn, Aisha Mahmood, Krishna Majithia, Tariq McQueen, Jessie Morales Carril, Reece Morris, Kyla Morrison, Jonathan Nyandjo, Adan Ortega, Landon Pate, Chauncey Patterson, Ashleigh Peterson, Vikram Puri, Isabella Reyes Dibenedetto, Lily Rippner, Rosa Rodriguez-Gutierrez, Rachael Rosenthal-Ayres, Jordynn Scott, Michael Sell, Trenton Shady, Madison Smith, Courtney Spann, Adia Suber, Mason Swanner, Abril Tafolla-Azua, Daryl Taylor, Alex Tuz, Inyene Udoh, Vincent Vang, Patrick Walker II, Kiyah Williams and Braelan Wood.

 

 

 

 

Cornelius Elementary School

Third-grade A Honor Roll: Carina Kocienski, Zoe Mullen, Duncan Schneible, Peyton Turner, Mazie Davis, Hannah Dubiel, Elli Kraus, Nicolas Parrott, Ava Smith, Charlotte Porter, Nathan Worsley, Dylan Alleman, Nathan Worsley, Melanie Carnahan, Sophia Deal, Giulia Girboni, Peyton Graham, Emily Guerry, Erica Hooks, Payton Rosser, Natalie Vogel and Nadia Zuraf.

 

Third-grade A/B Honor Roll: Alex Aubart, Alayna Bennett, Ismael Galvez, Amber Smith, Evan West, Nathan Dubois, Janassa Cordero, Omari Brown, Sonya Dutt, Scarlett Eversole, Lucas Franco, Ava Gilroy, Jacob Henderson, Hugh Hoffman, Griffin Klebba, Alyssa Mullinax, John Polek, Olivia Varghese, Brayan Dionicio, Tyler Figaro, Melanie Pena, Nolan Witt, Caleb Abbott, Maddox Bromberg, Andrea Chima, Jameson Davies, Robaer Hettarachchi, Lainie Kakitsis, David Manuel, Junior Ramos, Ariana Rawn, Megan Wentz, Sophia Bass, Olivia Durham, Jelani Freeman, Joi Gupton, Kevin Guzman, Jessica Hallman, Brian Jordan, Hayleigh Leazer, Lauren Werner, Elizabeth Wolfrom and Hunter Henderlite.

 

Fourth-grade A Honor Roll: Paige Siggins, Ayush Bodhale, Sota Kaneko, Lexi Whiteside and Nate Bowen.

 

Fourth-grade A/B Honor Roll: Blake Bowles, Benjamin Burr, Ayden Chelf, Kylie Fitzgerald, Lucas Frederick, Alex Holloway, Abigail Misch, Sullivan O'Donnell, Rebecca Patterson, Michael Tischer, Michael Yarbrough, Hallie Arko, Ava Connelly-Hersey, Ryan Cruz Rivera, Isaiah Forney, Mackenzie Fuller, Elizabeth Garris, Abigail Hunt, Adam Kerr, Connor Madey, Devin Peer, Jeffrey Womack, Christian Choplin, Nathan Colbert, Landen Edge, Hayden Flovick, Joshua Fuerst, Ella Hauser, Ana Jackson, William Sutherland, Gabriel Taylor, Imani Brown, Sunny Checa, Matthew Coleman, Leyton Frederick, Mia Greco, Alex Griffith, Joe Griffith, Caleb Hollen, Brianna Mallozzi, Sydney McLennan, Alex McNeilis, Fiona Reed, Ethan Regan, Riley Scarfpin, Madison Williams and Reilly McDowell.

 

Fifth-grade A Honor Roll: Madalyn Alexander, Mitchell Davis, Olivia Dionne, Alana Guerry, Adam Jeffrey, Cameron King, Devynn Rasheed, Zachary Regan, Hannah Uglehus, Sydney Vance, Alec Wells, Logan Yates, Elizabeth Abedi, Anne Alexander, Katie Bell, Jackson Bjork, Maria Carnahan, Kate Fread, Cameron Helein, Parker Miller, Blake Peeler, Nicholas Pennella, Riley Rush, Kyle Siggins, Logan Stucke and Christopher Williams.

 

Fifth Grade AB Honor Roll: Lauren Wentz, Max Dudek, Maverick Galambos, Basel Ibrahim, Joseph Kaseman, Jacob Linker, McKeena Peer, Ryan Reid, Richard Stark, Brooke Watson, Malavika Cheruvannikkotta, Tyler Cohn, Gunner Everage, Trevor Fournet, Lindsey Monteleone, Nicholas Preiss, Connor Schlitz, Alanna Simms, Jacob Highter, Bailey Campbell, Cody Fentress, Lara Hettiarachchi, Parker Jackson, Wesley Maple, Hanna Reeder, Lee Wandel, Avery Butterfield, Jordan Jeffries, Brianna Miller, Ryan Riley, Francesca Ruggiero and Ben McCoy.

 

 

 

Davidson Elementary School

Third-grade A Honor Roll: Cameron Abaqueta, Maggie Barker, Ethan Bentley, Koy Burnette, Kayleigh Clark, Ashton Cook, Sophie Davis, Mallory Erber, Louis Ewington, Mary Folds, Alex Foster, Drew Gibbs, Emma Claire Graham, Alexander Hazel, Finley Heller, Ethan Henry, Clara Hobson, Dylan Jenkins, Sarah Kiernan, Andrew Kryshtalowych, Genevieve Marti, Bobby May, Lauren Meintzer, Sebastian Mesanza, Rory Moran, Mark Muchane, Gabe Orroth, Tess Palmer, Laura Porter, Sophia Powers, John Ready, Thomas Ridenour, Joseph Riedinger, Julian Rizo, Andrew Simmel, Haven Stanley, Kate Stutheit, Louisa Terry, Maleah Thompson, Brooke Van Epps, Ella Watt, James Wiles, Elena Willis and Jack Zimmerman.

 

Third-grade A/B Honor Roll: Drew Adams, Malcolm Alexander, Elizabeth Autrey, Ket Barrington, Emmy Berger, Evan Bernal, Kace Burnette, Georgia Chapman, Parker Cheney, Sommer Chiasera, Sydney Craddock, Mitch Dreffer, Mattie Dreyer, Caroline Eddy, Sean Estwick, Kate Fleming, Jessica Gaby, Ryan Harris, Ally Hill, Marnie Howiler, Connor Humer, Will Jones, Jon David Magan, Jackson Martin, Cal Mays, Hannah McGoldrick, Lillian McKeever, Sophie McRee, Parker Mechling, Ry Meeks, Gabriella Meletiou, Ry Morgan, Randi Olson, Hailee Patel, Bella Perry, Shridha Rajeswar, Madeline Reiss, Connor Rink, Antawan Sanders, Lauren Stowell, Banks Taylor, Johnathan Trovato, Garrett Walker, Natalia Walsh, Lilly Walters, Banks Watson, Olivia Wells and Dillon Younts.

 

Fourth-grade A Honor Roll: Samuel Anderson, Meera Avva, Ethan Baker, Elizabeth Barteldt, Erin Batty, Sarah Benedict, Claire Bledsoe, Jenna Bouhussein, Frances Bragg, Mason Burns, Dakota Cummings, Alexander Green, Finn Griffin, Amaya Hanley, Nikolaus Heiser, Elijah Heubel, Hamza Ishaque, Caden Johnson, Carter Kniple, Sam Laken, Sydney Lorenz, Ryan Mangiapane, Emma Noonan, Kaela Rasenberger, Amanda Sambach, Bernard Shen, Peter Stenger, Caroline Swartz, Charles Titus, Justin Welch and Taylor Wilkins.

 

Fourth-grade A/B Honor Roll: Jackson Adams, Warner Allred, Logan Baumstark, Parker Blomendale, Evan Boardman, Caden Bolick, Eleanor Bolton, Carter Busse, Merritt Carmichael, Folger Cashion, Meghan Cleary, Audrey Collier, Ryan Densmore, Jacob Dixon, Ella Donahue, Lucy Dunker, Andrew Feira, Evan Foley, Riley Greene, Anastasia Hauser, Luke Husakiwsky, Riley Jenkins, Campbell Johnston, David Kaufman-Bell, Thomas Graham Kirby, Alex Kufner, Holland Lamb, Frances LeMond, Chloe Mechling, John Mitchell, Norah Morgan, Matthew Nance, Josephine Navola, Mati Notte, Oliver O'Brien, Kylie Panizza, Ross Pearn, Alyssa Phillips, Caroline Phocas, Nir Pomeranz, Brayden Radhuber, Oliver Robinson, Hunter Rouleau, Miya Ruediger, Steven Sanchez-Ruiz, Dakota Schmidt, Mia Sczerbinski, Jacob Seeber, Colby Shelton, Nick Shryock, Arielle Trovato, Ryan Viruso, Justin Voight, Sammy Wilson, Caroline Wood and Abigail Yingst.

 

Fifth-grade A Honor Roll: Augustine Agunobi, Ben Anderson, Ryan Arisian, Morgan Bell, Carlton Bragg, Cameron Carroll, Ariana Conway, Bridget Delaney, Matther Dulin, Haley Frye, Caitlin Jones, Dylan Klein, Lily Klett, Julia Leeman, Sophia Leeman, Grant Mayes, Maddie McGowan, Lily McRee, Kaisa Menkhaus, James Parker, Mitch Porter, Erin Readling, Katherine Reeves, Sydney Riemer, Sydney Rink, Kaitlyn Roper and Amy Simmel.

 

Fifth-grade A/B Honor Roll: Liam Ahearn, Jane Anthony, Fischer Bailey, Marah Barrington, Mia Biehler, Albert Bright, Alistair Campbell, Ellie Grace Castoral, Matthew Coleman, Thomas Condo, Kylie Coulson, Grace Craig, Katie Craig, Gabriella Cruz-Solano, Tyler Rae Durkee, Grace Ebbing, Carter Fleming, Cassidy Frye, Bella Galloway, Gambill Gentry, Marshall Graham, Amelia Guasco, Dayanna Gutierrez, Alex Haas, Jackie Jewel, Maggie Kiernan, Austin Laminack, Ryan Lampe, Dylan Leslie, Michael Lozada, Rhett Mabry, Emily Meintzer, Ethan Messer, Taylor Mock, Faith Moore, Matthew Morehead, Lyndis Olson, Maxwell Orroth, Andres Pazos, Phoebe Pellitteri, Jacob Plattner, Henry Ready, Allison Reed, Ty Reppe, Kamryn Revels, Donovan Roux, Jack Shryock, Andrew Smith, Eliza Snead, Jack Stanley and Bailey Younts.

 

Huntersville Elementary

Third-grade A Honor Roll: Harrison Bishop, Gabriella Newell, Anne Poteat, Brooke Baldwin, Tyler Ramanata, Rebecca Rode, Melvin Sifford, Max Snellenburg, Lukas Wade, Abbie Woolley, Karsyn Dameron, Morgan Gregg, Kyle Sanders, Leah Wood, Margaret Colven and Kate Sittler.

 

Third-grade A/B Honor Roll: Ian Ashton, Jessica Brannon, Thomas Dove, Aeris Drost, Brooke Fornges, Jack Perri, Caley Ranson, Joel Ruiz, Hunter Sherrill, Erin Shubert, Emmalee Stapleton, Jackson Wolfe, Bridget Anderson, Mark Ashton, Avery Clark, Caroline Driggers, Katelyn Hurley, Jack Kennedy, Lauren Kirk, William Klemp, Robert Martinsen, Wesley Sanders, Cloey Barnes, Sarah Benjamin, Joshua Breit, Alexander Hampton, Rena Harrison, Samantha Lennox, Carina McDonnell, Andrew Powell, Caroline Rubin, Kendall Williams, Alexa Ziegler, Krishna Bhanderi, Peyton Broadway, Hunter Campbell, Lucas Foster, Ruby Fullenwider, Tyler Mills, Bethany Nantz, Catherine Pruitt, Kathy Salgado-Ruiz, Blakely Sherrill, Ashley Stanula, Benjamin Beall, Kyleah Cox, Leslie Flores Valle, Sarah Hutchison, Ryan Kubetz, Miller Kunz, Brycen Manns, Sienna Miller, Gillian Rouse, Danielle Wilkins, Jacob Williams, Elliot Wolf, Thomas Cagle, Leslie Goodman, Aubrey Hoppe, Bennett Lackey, Nicole Lassell, Katelyn Lohr, Joseph McLaughlin, Raine Moore, Nicolas Patrignani, Barbara Pettus and Brady Rehkop.

 

Fourth-grade A Honor Roll: Megan Christine, Erin Holder, Jacy Madigan, Sydney Minarik, Patrick Cusick, Jackson Ennis, Samuel Graham, Drake Maye, Riley Tilson, Hannah Vernile, Tyler Ellenburg, Thomas Frye, Tara Mihailovic, Kira Benazzouz and Madelyn Miyares.

 

Fourth grade A/B Honor Roll: Andra Buchan, Dylan Castoria, Blake Davis, Jessica Grady, William Kastel, Peyton McCune, Evan Smith, Lacey White, Deanna Carpinelli, Kiley Decoteau, Krissa Gaines, Grant Gais, Anshul Patel, Uriel Rivera Herrera, Andrew Schoolfield, Mason Whittington, Jaelyn Baldwin, Jack Cusick, Wesley Lug, Adam Pecoraro, Jack Rouse, Anna Schroeder, Austin Shaw, Mia Taboada, Matthew Tay, Shia Tiwari, Grace Cogbill, Brianna Colon, Acadia Dubiel, Dillon Hull, William Grant, Lauren Lowe, Joseph Mushyakov, Samia Pegram, John Wood, Matthew Wunder, Peter Alperi, Emma Anderson, Camille Battle, Aidan Davy, Joseph Dempski, Jackson Eicher, Matthew Gass, Madeleine Hession, Joseph Hoertt, Louisa Maestre Ruiz, Jackson Maze, Kyle Scavo, Madelyn Sell and Richard Stanula.

 

Fifth grade A Honor Roll: Dorothy Anderson, Kelly Weber, Grant Hatley, Beau Maye, Christopher Law, Tyler McCune, Eleanor Xiao, Kailey Hoppe, Cora DeGrauw and Caleb Eyler.

 

Fifth grade A/B Honor Roll, Hunter Benjamin, Kierra Hudgens, Caroline Klemp, Kenneth Lowe, Josah Mills, Anna Mroz, Brandon Rawlins, Molly Reid, Miranda Steele, Ryan Baer, Riley Bezek, Jolie Bishop, Meredith Cummings, Claudine Hausler, Anna Kelly, Mason Lennon, Jonah Shuda, Owen Sirois, Ella Vernile, Briana Anderson, Noah Caldwell, Nicholas Cassarino, Timothy Graham, Logan Hinchee, Mackenzie Lilly, Ixcel Maceda-Martinez, Meghan Mann, Molly Rynne, Ryan Shubert, Owen Barefoot, Alexandra Colven, Hanna Cowles, Adalynn Martin, James Simples, Morgan Sutton, Isabella Westervelt, Kenza Benazzouz, Adam Bennett, Angel Doo, Shelby Fleming, Robert Gerardi, Stella Krajnik, Jonathan Linerode and Emily Ramanata.

 

 

 

Hopewell High School

Ninth-grade A Honor Roll: Kassidy Houston, Armon Abedi, Kevin Alexander, Silvia Bados Castro, Olivia Bucco, Zachary Carson, Loren Chester, Sara Dworak, Kaylie Esinhart, William Fitzgerald, Victoria Goodwin, Kayla Holt, Muziah Kargbo, Mackenzie Miller, Terrence Milton II, Arianna Mork, Makayla Myers, Matthew Novitt, Amber Page, Leigh Parker, Emily Pigeon, Grant Poulson, Tasha Regan, Anna Reynolds, Jason Saenz, Sarah Sandate, Megan Sandry, Brian Smart Jr., Tyler Smith, Lauryn Truitt, Blake Wheeler, Courtney Wright and Cameron Young.

 

Ninth-grade A/B Honor Roll: Armon Abedi, Cody Albert, Kaelyn Alexander, Kevin Alexander, Luke Ashley, Silvia Bados Castro, Abbigale Bercher, Kristin Bishop, Nemiah Black, Brandon Bohnert, Fatima Brooks, Olivia Bucco, Tamerah Buckman, Devin Byrne, Zachary Carson, Madeline Chelko, Loren Chester, Kassandra Contreras, Margaret Cook, Jessica Davis, Gillian Dean, Elizabeth Dravis, Sara Dworak, Kaylie Esinhart, La'Rica Felder, William Fitzgerald, Archiana Fleming, David Florez, Gloria Frye, Charles Gammons, Valerie Gauthier, Caroline Gilland, Gianna Glass, Alex Goergen, Victoria Goodwin, Kiana Govia, Corey Hart II, Jacob Hedgecoe, Alyssa Henderson, Christina Henderson, Nancy Her, Kayla Holt, Christopher Howard, Linh Huynh, Matthew Innocenti, Matthew Johnson, Jacob Jordan, Muziah Kargbo, Bryce LaCrosse, Savannah Lamm, Hannah Lipford, Erica Mader, Bayleigh Mann, Steven Martin Jr., Sara McClure, Charlie McGee, Lillian McKenzie, Mackenzie Miller, Terrence Milton II, Bryn Mohn, Alejandra Montoya, Emma Moore, Arianna Mork, Courtney Myers, Makayla Myers, David Nguyen, Matthew Novitt, Kaitlyn Owen, Amber Page, Leigh Parker, Bennett Paton, Emily Pigeon, Clifton Pittman Jr., Cliffon Pittman, Grant Poulson, Irana Praileau, Alondra Ramirez, Antonio Reeves, Tasha Regan, Anna Reynolds, Brecken Richey, Jerilyn Rollins, Jason Saenz, Caroline Salm, Julia Salvador, Sydney Samuels, Sarah Sandate, Emma Sanders, Luke Sandry, Megan Sandry, Sylvia Sekyi, Brian Smart Jr., Maya Smith, Tyler Smith, Efrain Soto, Kelsey Stephens, Thomas Stephenson, Madison Tesar, Lauryn Truitt, Payton Upp, Rebecca Usher, Caitlyn Walton, Blake Wheeler, Meghan Whitecavage, Andrew Whitlock, Jasmin Williams, Jada Woods, Kazuri Worrell, Courtney Wright, Cheng Yang, Allison Yoder and Cameron Young.

 

10th-grade A Honor Roll: Tyler Armato, Katie Cantu, Chonel Chase, Katherine Dillon, Tyler Dorsey, Ziwei Fang, Kaylea Hudson, Brian Kendrick, Aneleise Koerber, Emily Mayhew, Rebecca Nguyen, Nisarg Patel, Rishaan Patel, Alicia Porter, Raven Ready, Ada Thompson, Anna Tucker, Matthew Walker, Linnea Wennborg, Christopher Wheeler and Morgan Wolfkill.

 

10th-grade A/B Honor Roll: Mishell Amaranto-Perez, Nancy Amos, Tyler Armato, Tristan Baker, Eva Bertone, Alexandra Bonaddio, Christiana Bonaddio, Mason Bostic, Mason Brenes, Jenna Burns, Ryan Cain, Katie Cantu, Emana Carroll, Katea Chapman, Chonel Chase, Austin Clamon, Hailey Dechert, Charrise Dees, Katherine Dillon, Tyler Dorsey, Taj Exume', Ziwei Fang, Jessica Ferreira, Ashley Foster, Ashley Funderud, Julian Garrett-Farrer, Mirielle Gauthier, Sebastian Gavidia, Ashley Ginns, Jeniffer Gonzalez, Nicolas Goodman, Alexandra Griffin, Talea Grubb, Wyatt Grubbs, Charles Harbison, Jemuel Hernandez, Andrew Horn, Connor Hoy, Kaylea Hudson, Brittney Hundley, Devin Huneycutt, Lizette Ibarra, Sierra Jenkins, Christopher Johnson, Brian Kendrick, Aneleise Koerber, Kevin Kosches, Lauren Koulesser, Jacob Koury, Alexis Landrum, Jordan Lifer, Thomas Long, Sydni Loudermilk, Kullen MacDonald, Emily Mayhew, Evan McMellon, Connor McRee, Griffin Meakin, Taj Middleton, Dane Mohn, Reshona Moses, Kiara Nash, Taylor Nelson, Christopher Newbrough, Rebecca Nguyen, Rosa Ortega, Vanessa Palacios, Lauren Parks, Nisarg Patel, Rishaan Patel, Teri Phifer, Alicia Porter, Raven Ready, Ansley Rider, Brooke Rollins, Juaqin Rosales, Tyler Santee, Amanda Scanlan, Amirah Shamsid-Deen, Christian Shiflet, Jeremiah Smalls, Zachary Smith, Kaelyn Sparks, Kiana Stewart, Alexis Taylor, Ada Thompson, Shelby Thompson, Dejah Threatt, Erin Travis, Anna Tucker, Sabrina Victorin, Matthew Walker, Linnea Wennborg, Christopher Wheeler, Gordon Williams, Alexandra Witherspoon, Morgan Wolfkill and Kevin Yanzu.

 

11th-grade A Honor Roll: Jaylon Alexander, Ishmael Creekmore, Madeline Cupak, Alexandra Espaillat, Kelly Flanders, Michael Herrera, Rachel Keen, Jun Soo Kim, Devonna Lovell, Joelle Via, Mallely Villasenor and Jaylond Young.

 

11th-grade A/B Honor Roll: Jaylon Alexander, Latisha Alexander, Brianna Allman, Janiaya Anderson, Michael Barquero, Auburn Beckham, Christina Bianco, Rebecca Black, Alta' Bost Jr., Nicholas Bowman, Alex Briceno, Jeffery Cannon, Nicholas Cappell, Austin Cinker, Evelyn Contreras, Ishmael Creekmore, Madeline Cupak, Vladimir Delgado, Erik Elder, Alexandra Espaillat, Justin Farmer, Kelly Flanders, James Franco, Daniel Gomez, Christopher Gould, Linton Greene IV, Shauntae Gregory, Haoyi Guo, Zurisha Hall, Michael Herrera, Kendall Hunsaker, Morgan Hutchings, Olivia Jackson-Jordan, Pambu Kali, Rachel Keen, Bartholomew Kelly, Jun Soo Kim, Anyla Kryeziu, Dajon Lacey, Devonna Lovell, Kelly Mader, Lucas Maness, Amy Martin, Rolando Martinez, Danielle Morrell, Austin Moses, Grant Myers, Nathaniel Nash, Lynn Nguyen, Omar Nunez Plasensi, Deiontre' Oliver, JaBria Owens, Jasmine Potts, Sarah Rabenold, Nicholas Rivera, Casey Roberge, Melanie Rodriguez, Jordan Russell, Kevin Sadler, Jamise Scott, Austin Seeley, Rachel Sheppard, Chloe Smith, Treana Suggs, Cole Tesar, McKensie Thompson, Patricia Thompson, Kathy Tran, Jordan Vanlandingham, Joelle Via, Mallely Villasenor, Brandy Wallace, Taylor Wingate, Naquasia Wintons, Zoe Wirth and Jaylond Young.

 

12th-grade A Honor Roll: Kayla Blocker, Vincent Bohnert, Benjamin Brown, Jessica Burroughs, Erika Carroll, Chameron Chase, Nautica Cheathem, Colby Current, Brandon Holst, Laanthony Jenkins, Chelsi Kaplan, Daniela Martinez, Laura Miller, Amal Morais, Brandon Mork, Karen Myers, Ponpasert Niphol, Monserrath Orellana, Lauren Parker, Madison Phipps, Raya Rodgers, Samantha Sharman, Kusahn Simmons, Justyce Szikszai, Kenneth Tran, Eric Wallace and Jacob Woods.

 

12th-grade A/B Honor Roll: Ivan Acuna, Ryan Adamson, Cassidy Aron, Jann Baldow, Kayla Blocker, Vincent Bohnert, Bailey Bostian, Joshua Brewington, Benjamin Brown, Isaiah Brown, Tamika Brown, Kalon Buchanan, Ladomiyarker Burris, Jessica Burroughs, Misael Campos, Erika Carroll, Kiana Carson, Rachael Carter, Jazmin Casey, Chameron Chase, Kailan Chavis-Lucas, Nautica Cheathem, Zachary Cheslak, Brianna Costello, Shantraice Cunningham, Colby Current, Johnathan Defazio, Dianna Ely Bembry, Jasmine Fant, Timothy Field, Ariel Finandis, Michael Floyd Jr., Kaitlyn Forte, Joseph Fry, Erin Furgason, Emily Garner, Shontavia Gingles, Melissa Glass, Jose Gonzalez, Alexandra Goode, Tatiana Graham, William Greear, Carson Hager, Jessica Haines, Anthony Hamm, Kaitlan Helms, Malik Hicks, Amy Holguin, Brandon Holst, Amy Hoogendoorn, Matthew Horne, Kevin Horton, Alison Howard-Mazyck, Colton Hudson, Kendall Humphrey, Laanthony Jenkins, Tasia Jones, Alexus Jowers, Chelsi Kaplan, Shante' Kelly, Tiara Kennedy, Christina Kissee, Emily Knight, Era Kryeziu, Elizabeth La Valley, Matthew Maliszewski, Daniela Martinez, Renee Martinez, Ktwan McClure, Brandon McGraw, Savana Melton, Kody Mewhorter, Laura Miller, Kayleigh Mitchell, Elsadig Mohamed, Amal Morais, Brandon Mork, Austin Myers, Karen Myers, Ponpasert Niphol, Francis Nisi, Monserrath Orellana, Lauren Parker, Layna Parker, Michael Parks, Madison Phipps, Brandon Phuntek, Kaitlyn Pier, Kayla Pittman, Angie Portillo Rodezno, Cristian Portillo, Chancie Pryor, Cole Riley, Lortriana Robinson, Raya Rodgers, Breyana Russell, Jermaine Sanders, Kamillah Saunders, Samantha Sharman, Jamiel Shipman, Tijuan Sifford, Kusahn Simmons, Jasmine Smith, Marisha Smith, Jenna Smyth, Heaven Soto, Brandon Sparrow, Jason Sparrow, Dylan Steimel, Robert Stroud, Jaeda Sykes, Justyce Szikszai, Yue Han John Tan, Richard Taylor III, Kristhel Torre, Kenneth Tran, Lynda Tran, Takira Trapp, Lloana Vasquez Granados, Dalila Vazquez, Kellie Walden, Eric Wallace, Bria Washington, Loran Washington, Quinn Weathers, Mitchell Weir, Deshjion Whitlock, Rhasheen Williams, Jacob Woods, Congying You, Nora Younger and Michael Zanders II.

 

 

 

Hough High School

Honor Roll: Katelyn Abernathy, Jonathan Able, Joseph Able, Karly Adams, Ryan Adams, Zachary Adreon, Isaac Aiken IV, Terrise Alatorre, Michael Alden, Matthew Alfers, Erin Alge, Mackenzie Alge, Emily Allen, Claire Alt, Currin Alt, Andrew Altamira, Rachael Alvarez, Gabriela Amadeo, Salvatore Amadeo, Craig Amasya, Jill Amasya, Riya Anand, Chloe Anderson, Madison Anderson, Rachel Anderson, Samantha Anderson, Christopher Andrews, Hanna Andrews, Ralph Angiuoli, Nicholas Anthony, Steven Anto, Kayla Aponte, Kevin Aprile, Maria Arango, Chastine Arbaugh, Brandi Arey, Nicholas Armstrong, Nathan Asken, Kelly Atkinson, Marc Augenreich, Henry Ausdenmoore, Sarar Ayache, Carmen Babcock, Lillian Bacola, Brittany Bailey, Grace Bailey, Peyton Bailey, Emily Bales, Olivia Balzano, Olivia Bandi, Brendan Banez, Tylik Banner, Erin Barksdale, Destry Barnwell, Connor Barringer, Jake Bartlett, Jacob Bass, Kaela Bath, Brooklyn Beamer, Anna Beddingfield, Arlee Belch, Stuart Belcher, Jason Bellamy, Caleb Benefield, Alexander Bennett, Katelyn Benson, Mikayla Benson, Tyler Benson, Alison Benz, Josie Benz, Mary Bernardo, Holly Bernesser, Jacob Best, Kaitlyn Bethune, Brianna Biel, Kyleigh Bishop, Daniel Black, Natalie Black, Shamaya Black, Austin Blackwell, Lauren Blaney, Tyler Blankenship, Michael Blowers, Calvin Blubaugh, Zoe Blubaugh, Andrew Blythe, Briana Bodner, Melissa Bodtlaender, Rebecca Bost, Andrew Botelho, Leah Bouthillette, Destiny Boyd, Stephen Bradley III, Anne Bradley, Matthew Brain, Xavier Brathwaite, Casey Brescia, Erika Brescia, Jalen Brewer, Zachary Brewer, Elizabeth Bright, Megan Bright, Rachel Bright, Hannah Brock, Brendan Brooks, Connor Brooks, Kalli Brooks, Victoria Brooks, Hailey Brotze, Adam Brown, Anna Brown, Claudia Brown, Clayton Brown, Emily Brown, Garrett Brown, Hollie Brown, Julia Brown, Ruth Brown, Avery Brumlow, Colleen Buck, Elizabeth Buckley, Emily Buckner, John Buffum, Nia Buker, Dennis Bulstra, Addison Burger, Matthew Burgess, Cassidy Burk, Emily Burlingham, Tara Burns, Nicholas Burrow, Stephanie Bush, Alexander Butler, Caitlin Butler, Grayson Butler, Khadija Butt, Christopher Buttrill, Mason Cain, Zachary Camp, Justin Campbell, Patrick Campbell, Roberta De Morais Campos, Anthony Cancellieri, Taylor Canipe, Margaret Cardaropoli, Lindsay Carey, Jessica Carlen, Tyler Carlen, Jennifer Carlin, Lews Caro, Richard Carpenter, Sydney Carpenter, Timothy Carpenter, Nicholas Carrara, Brooks Carroll, Courtney Carroll, Kelsey Carter, Brandon Casas, Kathryn Case, Katrina Cassel, Kady Castaneda, Brandon Castillo, Samantha Castricone, Joshua Cathey, Quinn Cavallo, Edgar Antonio Ceron Maza, Francisco German Ceron Maza, Aisling Chaffin, William Champion II, Bryan Charles, Sierra Cheatham, Jacob Cheeks, Allison Chesser, Zachary Chickering, Jake Cichocki, Andrew Clark, Madison Cleveland, Morgan Cline, Kody Clontz, Jarett Cole, Jeremy Collier, Carolyn Collins, Justin Collins, Brillett Colorado, Tanner Colson, Samantha Combs, Susan Conklin, Kerry Connors, Kayleigh Conroy, Leanna Conti, Chloe Cook, Lindsay Cooke, Chadwick Cooper, Savannah Cooper, Tatum Cornelius, Lauren Costner, Marissa Costner, Britany Courts, Patrick Cover, Emmily Cowie, Patrick Cowley, Rachel Cowley, Nemicha Cox, Connor Cracovia, Emma Craig, Jeremy Cramarossa, Tyler Crawford, Blake Creighton, Elizabeth Crowder, Samantha Crum, Courtney Crump, Matthew Cuddy, Ariel Cuevas, Brianna Cuevas, Marylou Cummens, Emily Cunningham, Haleigh Cunningham, Julianne Curlis, Corey Curry, Logan Curtis-Warner, Matthew Dahlem, Chandler Darden, William Darden, Destiney Davenport, Alissa Davis, Hailey Davis, Landon Davis, Madison Davis, Tristen Davis, Joseph De Meis, Kelsey Dean, William DeMarcus Jr., Olivia DeMarcus, Mariel Demers, Jacob Deming, Ryan Dempsey, Jenna Denchfield, James Dennehy, Alexandra Denny, Thomas Desch II, Rachel Desch, Grace DeSena, Siddhartha DeSouza, William DeVeaux, Lauren Devine, Margaret Devine, Michael Dewolfe, Julio Diaz, Mayastha Diaz, Bailey Dickerson, Kiara Dickerson, Sarah Dickert, Abby Diggs, Anna Diggs, Anthony DiGioia, Madisyn Dillow, Curtis DiPietro, Emily DiVerniero, Michaela DiVerniero, James Dixon, Michael Dmytruk, Nolan Dolaher, Madison Domico, Morgan Donnelly, Savannah Dorn, Taylor Dorn, Alexandra Doten, Drew Dougherty, Benjamin Douglas, Camden Douglas, Coleman Dove, Matthew Dove, Tristan Down, Madeline Dreffer, Abigail Driest, Claire Dudley, Sydney Dugdale, Sydney Duggan, Bailey Duncan, Ryann Duncan, Michael Dunn, Stephen Dunn, Allyson Dupay, Meghan Dupay, Clayton Durboraw, Robert Durham Jr, Adam Earnhardt, Katherine Easley, Keyonte Easter, Sydney Eden, Corey Edge, Jackson Edwards, Victoria Edwards, Jordan Eggleston, Rachel Eggleston, Lauren Ehlinger, James Eichorn, Kate Elliott, Brianna Elmer, Amit Enand, Megan Enstrom, Emily Erskine, Katelyn Ethridge, Bryanna Fagel, Justin Farkas, Marshall Farr, Sarah Faulk, Syara Faulkner, Taylor Faulkner, Ashlyn Fayko, Lauren Fearn, Nicole Ferren, Sydney Ferren, Devionne Fields, Milana Fields, Elizabeth Fieno, Eleanor Finegan, Paul Finke, Kayla Finnerty, Christopher Fiorentino, Alyssa Fisher, Kamryn Fitzgibbons, Jordan Flaherty, Alexis Flowers, Hayley Fornelli, Alison Forsberg, Stephen Forsberg, Jaison Fournet, Chasidy Frazier, Emily Fread, Ryan Friday, Christine Fronzaglia, Emily Fuerst, Madison Fulkerson, Austin Fuller, Benjamin Furlong, Katelyn Gabb, Lauren Galida, Zachary Gallo, Finley Gandy, Seth Gandy, Ruqian Gao, Mackenzie Gardner, Brandon Garland, Maria Garza Ramos, Iohanna Gaspar, Tim Gawert, Nicolas Ghislain, Zachary Gianikos, Hannah Gibson, Michael Gil Jr, Matthew Gil, Francis Gilligan, Shannon Gilroy, Emily Gipson, Taylor Givens, Dava Gochette, Colby Godwin, Shannon Goff, Rebecca Goheen, Sheridan Goheen, Alexis Gold, Savannah Golden, Thomas Golino, Tamara Gomez, Haley Gonzales, Michael Gonzalez, John Goodman, Jessie Goodrich, Benjamin Goodson, Blake Goodwin, Devon Goolsby, Sarah Gorman, Mary Goss, Brandon Gragilla, Amelia Graham, Lillian Graham, Brianna Gray, Daniel Gray, Mary Gray, Jenna Grebstein, Georgia Greene, Leighann Greenwald, Sarah Gregory, Hannah Grendahl, Matthew Griggs, Daniel Groza, Julia Groza, Bradley Guilliams, Christine Gulan, Austin Haas, Cynthia Habib, Heather Hackart, Chrystelle Hackworth, Shane Hadley, Morgan Hahn, Leonard Hajrullahu, Niklas Hakala-Rahko, Alexandra Hakim, Briana Hall, Gabrielle Hall, Kayla Hall, Taylor Halsey, Michael Hammond, Everett Handy, Ajani Hannah, Emilee Hansen, Lauren Hansen, Cristina Hanson, Kristina Harding, Ashley Harmon, Jack Harmon, Caroline Harrill, Charlotte Harrison, Kevin Harrow, Jennifer Hart, Natasya Hartle, Andrea Hartley, Sophia Hartley, Jordan Hartsell, Kelly Harvey, Kayla Hatcher, Noah Hatfield, Brandon Hawkins, Dakoda Hawkins, Elisabeth Hayes, Ashley Hearn, John Hearn, Sophie Hearn, Heloise Hedlund, Samuel Hedlund, Benjamin Heidrich, Korey Heiser, Kristopher Heiser, Evan Heldman, Michael Hemstreet, Erica Henderson, Kirsten Henke, Heather Henry, Christopher Hermes, Savannah Hermes, Devon Hero, Clayton Herold, Jacob Heslin, Amanda Hess, Madison Hess, Sarah Heyl, Stephanie Hiller, Eric Hilse, Cali Himler, Anthonia Hinkson, Sophia Hobbs, Jacob Hoertt, Lindsay Hoffman, Samuel Hofmann, Casey Hogeboom, Dawn Holowka, Sean Holowka, Katherine Holt, Emma Holthouser, Alexander Honeycutt, Katherine Hord, Daveion Horton, Lacy Houston, Jayson Howard, Greyson Howell, Kyndal Howie, Zachary Howton, Andrew Hriniak, Darby Hubbell, Taylor Hudson, Annese Hunter, Carli Hurd, Christopher Huskins, Katherine Husselbee, Abigail Hyland, Ann Illing, Michael Jabar, David Jackson III, James Jackson, Rose Jackson, Eileen Jakeway, Renee Janis, Claire Jansen, Olivia Jansen, Ulises Jardon-Ramirez, Grace Jayne, Breana Jenkins, Baily Johnson, Cameron Johnson, Taylorjane Johnson, Brittney Jolly, Bailey Jones, Brandon Jones, Matthew Jones, Quanila Jordan, Shamyra Jordan, Sidney Journigan, William Journigan, Lauren Joy, Guadalupe Juarez, Ziev Kahane, Haley Kain, Heidi Kamm, Elizabeth Karras, Olivia Kauffman, Andrew Kaveler, Jacob Keenan, Matthew Keenan, Kaitlyn Kelly, Marilyn Kelly, Maureen Kelly, Kenneth Kemp, Zachary Kennedy, Joshua Kenyon, Robert Kerr Jr, Mason Kester, Brooke Kilmer, Andrew King, Emma King, Noah King, Caitlyn Kingsbury, Emily Kinser, Alexander Kirven, Hannah Kirven, Alexandria Kitchens, Gabrielle Klein, Joshua Kluesner, Megan Kluttz, Chris Knox, Christopher Knox, Nachela Knox, Cameron Koblinski, Eric Kocienski, Ashley Koehler, Justin Koenig, Emily Kolbenschlag, Daryl Konstandt, Rachel Korf, Amy Koslick, Cassandra Kowalski, Jordan Kowalski, Sarah Kramer, Kortney Kryzynski, Taylor Kwiatkowski, Nicolette Labrijn, Sara Lackey, Kaitlyn Lambert, Katelyn Lambert, Jasmine Lamontagne, Audrey Landau, Alec Landry, Mackenzie Laney, Brandon Lang, Blair Langford, Gaines Langford, Elizabeth Lankford, Erin Lassiter, Blake Latham, Connor Law, Austin Lawrence, Jessica Ledford, Kaitlyn Lee, Shannon Lefler, Molly Leiker, Lauren Lempereur, Chelsea Lemus, Angela Lentzy, Scott Leonard, Hartley LeRoy, Kathryn Lesseur, Kei Ting Leung, Makenzie Lewis, Brandi Lindhorst, Sarah Linerode, Lauren Lineweaver, Rachel Lineweaver, Jonathan Link, Madeline Lippy, Drean Long, Anahi Lopez, Savannah Love, Sarah Lovejoy, James Lucas, Brittany Ludwig, Erin Lunny, Morgan Lyerly, Brendan Lynch, Aileen Ma, Jennifer Ma, Darcy MacFarland, Tess MacFarland, McKenzie Maddox, Sydney Magee, Jyoti Makkar, Artyom Malushizky, Jeffrey Manchester, John Manchester, Emily Manuel, Paul Manuel, Palmer Maples, Madeleine Margraf, Blake Marin, Mary Mariner, Christopher Markham, Matthew Marlow, Alexandra Marshall, Caroline Marshall, Erin Marshall, Victoria Marshall, Ashley Martel, Gabrianna Martin, Hannah Martin, Stephen Martin, Lexi Marts, Jackson Masterton, Jorge Mata Nunez, Blake Matthews, Taylor Matthews, John Matysek, Colby Maxwell, Ashley May, Luke Maye, Brandon Mayhew, Ryan Mayhone, Kylie Maynard, Danielle Mayne, David Mayne, David Mayne, Kelsea Mayo, Jordan McArthur, Morgan McAulay, David McCall, Margaret McCollum, Chloe McCormack, Jennifer McCreary, Kaitlyn McCreary, Alex McCutcheon, Madeleine McDonough, Matthew McDonough, Summer McFadden, Haley McGoldrick, Emily McGowan, William McIntyre, Colton McKee, Herman McKinney III, Paige McKinney, Kelsha McLean, Lindsay McMillan, Malik McMillan, Jessica Medlin, Heather Merritt, Jessica Merritt, Marnie Merritt, Peter Merritt, Jared Messer, Jackson Michael, Benjamin Migirditch, Lindsey Millner, Ashley Mills, Julia Mills, Robert Mills, Kathryn Minogue, Eduardo Miranda, Ryann Misenar, William Mitchell, Katherine Mobley, Matthew Mohr, Sarah Moon, Gabrielle Moore, Jessica Moore, Gabriella Moraes, Jessica Mory, John Moss, Keegan Moss, Cristina Mourao, Sara Moye, Patrick Mullen Jr, Courtney Muncy, Kristina Mundy, Sarah Murr, Leah Murray, Clayton Murtle, Taydan Musser, Andreas Myers, Connor Myers, Margaret Mylett, Adriana Navarro, Austin Nave, Alix Neff, Dillon Nels, Austin Newell, Matthew Newman, Meghan Newman, Jourdan Nichol, Adam Nivens, Jacob Noble, Sean Noble, Hayley Nolan, Emily Norris, Lindsey Norrito, Matthew Norrito, Alaycia Norvell, Jacob O' Gorman, Joseph Obeid, Andrew Ober, Ashley O'Brien, Connor O'Brien, James O'Brien, Kathryn O'Brien, Kelvin O'Brien, Kelsey O'Farrell, Breana Ogaldez, Hannah Olguin, Rayna O'Nan, Marissa O'Neill, Jonathan Oracion, Logan Orr, Clarissa Ortiz, Julio Ortiz, Sabrina Ortiz, Valerie Ortiz, Brittany Osborne, Alexis O'Shaughnessy, Travis O'Shell, Lois Ostendarp, McQuinn Ostendarp, Rachel Oswald, Casey Otto, Hailey Owens, Hayley Owens, Kensleigh Owens, Steven Owens, Jack Oxidine, Samuel Packard, Audra Paione, Lindsey Palmquist, Gantry Paniaha, Elliot Panicco, Joseph Pappalardo, Deshun Parham, Isabelle Park, Cameron Parker, Kendall Parker, Gabrielle Parks, Chadwick Parrish, Kevin Parsons, Hanill Patel, Hanill Patel, Prem Patel, Savannah Patinka, Savanna Patterson, Katie Peace, Abby Peachey, Hailey Pearce, Blake Pedersen, Chase Pedersen, Sh'Quelle Pedrin, Lane Pennell, Matthew Pennella, Vivian Permenter, Cameron Perrotta, Megan Perry, Kayla Pervier, Cassidy Peterson, Elizabeth Peterson, Jenette Peterson, Andrew Petry, Anna Petry, Zachary Peyton, Sydney Phillips, Amanda Picton, Brian Piercy, Brandon Pinkston, Tanner Pittmon, John Poff III, Sanders Poff, Kayleigh Poling, Allyson Poppino, Kristen Porter, Ethan Post, Zachary Post, Austin Powell, Alexis Powers, Bradley Prendergast, Brooke Prendergast, Karlye Presnell, Selena Price, Mary Prins, Alexander Probst, Harrison Proctor, Kyle Puckett, Taylor Pulizzano, Joyce Qiu, Maria Quackenbos, Logan Quaranto, Garrett Raible, Esteban Ramirez, Esteban Ramirez, Jonathan Ramirez, Michael Ramirez, Connor Rammacher, Reagan Rammacher, Alyssa Rankin, Angela Rao, Michael Rapp, Shameera Ratiram, Michael Rawlins, Raegan Rawls, Emily Reader, Dallas Reed, Jordan Reyes, Davis Rhodes, Sarah Rhodes, Caroline Rhymer, Andrew Rice, Camden Richardson, Victoria Riley, Alli Rios, Brianna Ritch, Courtney Rittle, Manuel Rivera Jr, Ashley Robbins, Tanner Roberts, William Roberts, Aleah Robinson, Jordan Robitaille, Madison Rock, Jacob Rodman, Cole Rogers, Miyu Romhany, Hunter Roper, Emanuella Rosario, Alexa Rose, Miranda Ross, Talley Roy, Zavia Rudisell, Melissa Ruggerio, Caroline Rusk, Tanner Russ, Amber Russell, Colby Russell, Elizabeth Russell, Lindsay Russell, Nathan Russell, Spencer Russell, Anne Rutledge, Claire Rutledge, Leela Sabaratnam, Cameron Sabido, Joseph Salber, Meagan Salley, Joshua Sandoval-Aponte, Casey Sarano, Ryan Sarll, Via Savage, Robert Savino, Tyler Sayers, Dylan Schmidtke, Ryan Schmidtke, Hannah Schriefer, Brooke Schroeder, Alec Schrum, Katarina Schuette, Spenser Schwinn, Ashley Scott, Joseph Scotto di Carlo, Amelia Sechrest, Carly Seifert, Stephen Seifert, Haley Seligmann, Jessica Seligmann, Catherine Semmes, Matalin Semmes, Katherine Senn, Chapin Sessoms, Elliot Seward, Zachary Shaffer, Megan Shannon, Brett Shapcott, Samantha Shapcott, Ross Shapiro, Stephanie Shapiro, Sara Sharpstene, Michael Shaw, Isabella Shea, Samantha Shea, Michael Sheaffer Jr, Courtney Sheets, Dalton Sherwood, Daniel Shiels, Katelyn Shifflett, Jared Shingledecker, Jeremy Shoop, Nicholas Silardi, Kelly Simchowitz, Kasey Simon, Kristal Simon, Brandon Simpson, Jesse Simpson, Alyssa Sims, Sidney Sims, Blake Sivick, Madison Skidmore, Brenna Skinnon, Athan Small, Brandon Smith, Braxton Smith, Chase Smith, Christian Smith, Dylan Smith, Isaiah Smith, James Smith, Kaylee Smith, Rebecca Smith, Josie Smithson, Victoria Smithwick, Morgan Snead, David Snedecor, Mark Snedecor, Lindsay Snipes, Harrison Snyder, Elle Sommerville, Conner Soules, John Stackhouse, William Stackhouse, Sylvie Stanback, Kaylyn Stapleton, Brian Starnes Jr, Brooke Starnes, Sarah Steedman, Meredith Steele, Ryan Steiss, Jennifer Stevenson, Trevor Stevenson, Sean Stewart, Taylor Stier, Kellen Stierli, Taylor Stieve, Joshua Stilley, Kala Stinson, Edward Stokes, Hope Stuart, Patrick Sullivan, Kaitlyn Summerour, Jessica Surane, Andrew Sutherland, Jessi Sutherland, Pierce Suttles, Corey Sutton, Caroline Swanner, Nathan Tamplin, Peyton Tarry, Austin Tavenner, Holly Taylor, Jessica Taylor, Jordan Taylor, Mary Taylor, Nathan Tendler, Samuel Tendler, Ana Terman, David Terwilliger, Erin Tesoriero, Michael Tetzlaff, Carly Thomas, Nelle Thomas, Cecilia Thompson, Jordan Thompson, Olivia Thompson, Vaughn Thompson, Victor Thompson, Joel Tinkler, Aubry Tinsley, Brianna Tober, Gabriella Toothman, Lindsey Toothman, Trevor Toothman, Brooks Townsend, Kaila Treon, Sandra Trockel, Evan Tucker, Ashley Turbeville, Christian Turner, Kaitlin Underwood, Robert Urtecho, Brittany Van Pelt, Anthony Vangeersdaelen, Griffin Vari, Dylan Vassily, Jacob Vaughn, Alex Vazquez, Steven Velletta, Chelsea Vetter, Emily Vice, Maria Vilis, Natalia Villasmil, Ashlan Vincent, Benjamin Vincent, Nicholas Vincent, Khoa Vu, Simon Vuchev, Jordan Wagner, Jonathon Wagoner, Bradley Waite, Garrett Walker, Reagan Walker, Francis Walsh III, Micaila Walsh, Noah Warren, Tyler Washington, Michelle Watermeyer, Emma Watts, Suzanne Watts, William Watts, Nailah Watts-Harper, Kelsey Wearsch, Caroline Webb, Lauren Webb, William Weber Jr, Jessica Weiner, Mark Weiner, John Weishaar, Tyler Welch, Mary Welsh, Jacob Wessel, Mackenzie Westaway, Rebecca Wexler, Brittany Wheeler, Cameron White, Jessica White, Peyton White, Mallory Whitson, Hannah Wilder, Carter Williams, Crystal Williams, Erica Williams, John Williams, Kristen Williams, Kyle Williams, Lorin Williams, Lucas Williams, Jeffrey Williamson, Brea Willis, Holly Wilson, Ashley Winecoff, Jacob Winters, Chandler Wirostek, Delaney Wirostek, James Wirth, Sarah Wise, Sarah Witmer, Hayley Wolfe, John Wolfe, Courtney Wood, Harrison Wooten, Christopher Worrell, Ashley Wrench, Erica Wei Wu, Michaella Wu, Steven Liuh Wu, Ryan Wydra, Sean Wydra, Alvin Yang, Chuxuan Yang, David Yang, Janice Yang, Sunshine Yang, Suny Yang, Thomas Yates II, Bryce Yates, Courtney Young, Kwanisha Young, Julia Zanzot, Nicholas Zanzot, Katherine Ziegler, Rafael Zilberdrut, Sara Zimmermann, Christopher Zitnik and Charles Zyk.

 

 

J.V. Washam Elementary School

Third-grade A Honor Roll: Emily Burhans, Olivia Foley, Sydney Lane, Sarah McCarroll, Madison Van Dyke, Sahel Shah, Caleb Collins, Callie Whittaker, Rowan Griffin, Matteo Trivedi, Alexis Toler, Julia Hensley, Leah McKelvey, Jonah Bragg, Angelina Goss, Yuvan Suresh Babu, Luke Holland, Justin Alquiza, Courtney Cain, Daniel Campagna, Ashley Dehn, Savannah Faunce, Aaron Koran, Samantha Morand, Nathaniel Reinstadtler, Cooper Smith, Rylan Wilson, Cayden Rose, Rishabdev Potti, Addilyn Macdonald, Kennedy Giovanelli, Hailey Myers, Caitlyn Richardson, Kirstyn Somers, Kelsey Van Rossen, Alexandria Lantz, Carly Walden, Landon Welborn, Kacey Podielsky, Luke Taylor, Miranda Walsh, Aden Giuffrida, Sophia Fisher, Kylie Boyer, Braeden Fite, Ronnie Massingale, Sophie Vaughan, Declan Finnin, Campbell Cupples, Janine Mahoney, Aiden Von Feldt, Thuy Nguyen and Aiden Roache.

 

Third-grade A/B Honor Roll: Henry Appleby, Kahleya Bowman, Quinn Curtis-Warner, Tabitha Egan, Kimberlyn Gandy, Isaiah Mack, Yasmine Mourdarrir, Reid Palmer, Connor Robinson, Hayden Stone, Ryan Tuttle, Ethan Vargas, Madeline Brown, Miles Gil, Carly Offschanka, Isabella Massimini, Killian Fegley, Katie Burns, Melita Devarapalli, Justin Dewing, Jacob Eilenberg, Eva Eller, Isabel Gandy, Kolbe Hartsell, Nate Mast, Bryn Shepler, Colyn Oliver, Taylor Smith, Jayden Hopkins, Jack Tusisni, Emma Hyso, Alivia Taylor, Kaelyn Scott, Ethan Robb, Brett Pearson, Antonio Lagua, Trey Lassiter, Kaitlyn Kerl, Madison Allen, Ella Boukedes, Jake Gorma, Connor Myers, Vivi Nguyen, Gean Piero Olivares, Kaleigh Reppart, Rebecca Salber, Jace Whigham, Jaden Hill, Shuborno Anwar, Matthew Arango, Madelyn Baudo, Sydney Campagna, Mariana Castillo, Rose Caylor, Chloe DuQuesne, Ben Hogeboom, Allie Honaker, Will Papageorgiou, Ariana Poynor, Brooklyn Smith, Jennica Wardlow, Isaiah Wilson, Bryce Mostert, Gracie Dunn, Jesse Lyerly, McKenna Markovics, Brice Meyerson, Jarret Carroll, Cole Ceely, Alexis Cline, Charlee Efaw, Jaden Haney, Collins Jost, Amy Jones, Eliana Meyerson, Sydney Standish, Delilah Pearson and Spencer Turney.

 

Fourth-grade A Honor Roll: Taylor Perry, Kylie Blackwell, Jay Linkner, Grant Pallo, Ally Smith, Morgan Tsui, Mia Wachter, Jayden Taylor, Carson Wood, Kylie Sparks, Hannah Browning, Caleb Dixon and Allison Kay.

 

Fourth-grade A/B Honor Roll: Brendan Biswas, Meredith Brennan, Savannah Dyer, Ayri Evans, Jasmine Granberry, Clarke Harper, Skyla Lopardi, Duane McClure, Anna Rice, Nathan Robinson, Aniston Spradley, Beau Varga, Ashley Denchfield, Christopher Gay, Henry James, William Morand, Connor Rockwood, Michael Eury, Paige Buchholz, Ronnie Cason, Jaiden Daya, Austin Gies, Ann Michael Hudson, Justin Sanders, Kailee Sullivan, Ryan Topp, Emily Underwood, Sarah Wigren, Hunter Cabuco, Lauren Evans, Hunter Jacobson, Cameron Kudlik, Seth Logan, Hannah Taylor, Alex Acton Yanez, Bryce Alfino, Izic Harris, Jordan Major, Savannah McElroy, Brody Mull, Grant Sutton, Aiden Evans, Layne Gibson, Kaley Madsgard, Karen Olivares, Emma Oltremari, Serina Yang, Maria Bourdon, Chanse Chamberlain, Mary Elizabeth Combs, Alexis Antonious, Daren Daya, Elizabeth Duncan, Sarah Endrws, Reese Hudson, Maya Peattie, Caitlyn Tonyan, Daniel Vaughn, Avery Whalen, Jazmin Alvarez, Matthew Buckhalton, Drew Butcher, Jade Carfi, Benjamin Gorman, Mason Heil, Miranda Mendez, Kayleah Nieves, Isabella Orbe, Gracie Robinette and Madison Smith.

 

Fifth-grade A Honor Roll: Kayla Dacus, Josh Earnhardt, Katlyn Koran, Erica Mahoney, Jenny Qiu, Morgan Canady, Jackson Conrad, Aidan Finnin, Jasmin Cabuco, Veronica Fegley, Willa Kate Baker, Preston Gordon and Haewon Shin.

 

Fifth-grade A/B Honor Roll: Jeffrey Butcher, Paige Bailey, Patrick Feeley, Leah Stevens, Bailey Jones, Sydney Markovics, Chris Mason, Brandon Wong, Gabe Miller, Paiton Motley, Keilyn O'Gara, Abby Poe, Zachary Bowman, Malloree Burgess, Trey Chiperfield, Madeline Doan, Kayla Ellis, Nicolas Feldman, Tyler Kaspersen, Victoria Kemp, Payton Hogeboom, Justin Locacius, Carson Page, Ashley Pinkston, Trey Putnam, Tiana Taylor, Ben Trainum, Makayla Ayers, Justin Bosse, Andrea Bourdon, Haiven Dillow, Jordan Kerr, Juan Loreto, Reece McCloskey, Dylan Mitchiner, Matt Morrison, Darrian Saychay, Kai Smith, Cora Vaughan, Jason Bard, Olivia Bartholomew-Schoch, Dawson Brown, Matthew Gimbel, Terrah Mack, Riley Morgan, Leila Nicodeme, Zoe Schmidt, Ava Sturtz, Jordan Varga, Kinsey Davis, Bella Efaw, Jillian Farmer, Jordyn Folk, Lauren Jackson, Benjamin Lathrop, Steven Lorenz, Starr Melton, Karlie Mullis, Trystan Orbe, Christopher Perez, Sophia Raboin, Jacob Sellers, Alex Simma, Robert Taggart, Andrew Barton, Jackson Bissette, Haley Martin, Abbie O'Farrell, Elle Stuart, Parker Underwood, Max Anderson, Noah Barrizino, Brooks Fontenot, Addison Harris, Cecelia Hertel, Dylan Smith, Mary Catherine Sherman, Justin Sabido, Meghana Kankipati, Thad Wheeler and Eric Vela.

 

 

 

Lake Norman Charter School

Fifth-grade A Honor Roll: Nicole Baugh, Madison Busic, Jillian Carson, Jamari Chavis, Kennedy Cox, Teddy Dano, Arabella Devoe, Jaylen Dibble, Jordyn Earl, Megan Fox, Jenna Frank, Monique Gandy, Anna Gartner, Laura Hack, Kasey Hahn, Jordan Han, Courtney Hathcock, Blake Healey, Kezia Hector, Zakiya Humphries, Melanie Kneubuehl, Mehar Kovvuri, Maxwell Larsson, Madison Laubach, Bella Margraf, Madison McElroy, Taylor Moen, Jacob Mordock, Grace Morris, Meghan Morrow, Lauren O'Shaughnessey, Desmond Pang, Anish Patell, Jacob Pinard, Rebecca Pledger, Maggi Potts, Kailee Queen, Briana Ramos, Brianna Ryerson, Nithya Sampath, Kennedy Schroeder, Abhishek Singh, Matthew Soos, David Teague, Ryan Titus, Zachary Tubbs, Freddie Vasquez-Rios, Guy Vincent, Haley Vogel, Margaret Wagner, Heather Wagoner, and Emily Zhao.

 

Fifth-grade A/B Honor Roll: Eden Andrews, Brooke Bebler, Owen Bielefeld, Emily Bollinger, Haleigh Bryant, Nicholas, Cannon, Jason Caperna, Kyla Combs, Liam Divelbiss, Maxwell Doherty, Kathryn Eisley, Hailey Evans, Aaliyah Farmer, Devan French, Jake Fuoco, Krystyna Fylak, Victor Garrido, Jaden Goodman, Rachel Gore, Henry Harp, Liberty Harris, Alienor Hedlund, Yseult Hedlund, Ariana Henson, Ashley Heredia Cartagena, Aidan Holandez, Austin Holland, Dwayne Holmon, Markus Iacob, Savannah Jones, Ma’Nai Kerr, Colleen Lee, Lauren Leeper, Caroline Love, Mattie Luther, Joseph Marsicano, Makayla Martin, Isabelle Martinez, Daniel McGoldrick, Brady McKay, Seaira McKnight, Adam McLaine, Luke Meierer, Samuel Mensforth, Rachel Moen, Gabriel Montalbano, Graysen Morant, Kelly Morris, Katie Mostert, Nicholas Noble, Griffin Nowak, Chiagozie Onukogu, Tyler Owens, Matthew Patterson, Aaron Ponce, Michael Potuzak, Joseph Pound, Jarrett Putman, Cullen Ramaswami, Taylor Rawlins, Mason Raymer, Ally Reavis, Anastasia Roedlich, Anna Rubel, Alyssa Scercy, Katherine Scherner, Lila Scire, Bobby Selden, Harrison Swift, Elizabeth Taylor, Bryce Teixeira, Colby Teixeira, Tre Thorne, Grace Towler, Vlady Venant, Thomas Virgilio, Madison Wildman, Isabella Williamson, Shirish Yasa, Ayden Yates, Tyler Zelando and Shelby Zimmerman.

 

Sixth-grade A Honor Roll: Taylor Adelman, Logan Ansted, Riggan Ayscue, Casey Bielefeld, Derek Bole, Morgan Bordeaux, Ariel Boroughs, Mackenzie Callahan, Jenna Carter, Nathan Cataldo, Rachel Cheeley, Matthew Chiappetta, Patrick Dukes, Bella Dunn, Sophia Dyson, Geoffrey Fylak, Ashlyn Getway, Zachary Goodman, Hannah Gorski, Sarah Greene, Jackson Harwood, Maddy Hlewicki, Ariel Hopper, LingLing Jacobson, Erin Kirch, Caitlin Lancaster, Ainsley Lay, Olivia Libbey, Caroline Macfee, Sarah Macleod, Matthew Manahan, Mackenzie Marrow, Emma McElroy, Jordan Miller, Ryan Muldowney, Alvin Mutongi, Lillian Nguyen, Zoe Panizza, Ashley Pehan, Josie Peplinski, Delaney Pierce, Noah Purser, Cole Rasenberger, Megan Rizzo, Kyle Smith, Jordan Sossa, Emma Starnes, Kelly Stiles, Annie Thomas, Abhinav Vaduri, Bethany Villanti, Emily Wheatley, Hannah Whitehead, Harrison Whitley, Nolan Whitley, Davis Wilder, Jack Wooten, Taylor York and Kailee Zeltner.

 

Sixth-grade A/B Honor Roll: Noah Allen, Jourdan Archambault, Phoebe Argente, Shelby Armstrong, Jordyn Bennett, Kaitlyn Bergmann, Sarah Blackwelder, Brittany Blitstein, Max Blitstein, Annie Boardman, Jacquelin Brinson, Megan Buffington, Cameron Burkey, Jordan Burton, Samuel Cason, Ryan Chestnutt, Bekah Cook, Hannah Costa, Jake Crapster, Amir Dawson, Ariel Dye, Brooke Dye, Josie Fisher, Tyler Gass, Kyle Gilmore, Thomas Gration, Emily Gunter, Savannah Hahne, Olivia Haraldsson, Melvin Harris, Cameron Harrison, Olivia Hartwick, Sara Hinson, Mackenzie Holton, Jessica Horton, Joie Janes, Benjamin Johnson, Alexis Johnson, Gabriel Kaluzny, Grant Latten, Abby Lawrence, Nathan LePrell, Cristen Ledet, Kristin Leonard, Willy Leung, Alissa Lynch, Hope Marlin, Ian Martino, Amy Maurice, Mikaela McCarter, Jibril McCormick, Shannon McGlynn, Emily Merchant, Olivia Padgett, Priscilla Palis, Lillian Parker, Janaya Phillips, Katie Piller, Jack Podielsky, Chris Poor, Ashley Pratt, Anna Rhodes, Megan Rhodes, Aya Rose, Steven Scherrman, Sloan Schwarzenegger, Brandon Sisnett, Matt Skinner, Zachary Stoy, Christian Sturt, Owen Thomas, Alexandra Torres, Melea Townsend, Grace Tsumas, Brooke Tumblison, Hunter Van Cleve, Evelyn Vick, Remi Viola, William Watts, Jared Webb, Blaine Wikoff, Braedon Yates and JC Zogzas.

 

Seventh-grade A Honor Roll: Savannah Allard, Christina Alperi, Olivia Archer, Ahlina Archibald, Dakota Arneson, Emily Bebler, Alex Behnke, Riley Benz, Austin Blitstein, Evan Borcich, Jack Bosley, Michaela Broom, Lauren Bush, Landon Calton, Mary Chancellieri, Chancellor Cardwell, Alexander Carruth, Kylie Chan, Ashlyn Chapman, Eliza Crowley, Kate Cunningham, Meg Cuttino, Ezri Fender, Joey Fieno, Sage Flowers, Matt Fryling, Evelyn Gandy, Genevieve Husak, Emily Iknayan, Lindsey Jacobson, Rhea Jain, Keziah Johnson, Parker Jones, Tyler Kay, Logan LaVoie, Jordan Laubach, Caroline Lee, Alex Lonergan, Olivia Masterton, Jake Mensforth, Adam Napier, Cade O’Connell, Anjeli Patel, Nicole Pehan, Johannah Penner, Jackson Raymer, Emily Reinstadtler, Zachary Rollins, Jelani Scotchman, Junior Sturt, Ataliah Symes, Dom Tecza, Charanya Uppalapati, Preethi Velagapudi, Jenni Williams and Nikolaus Young.

 

Seventh-grade A/B Honor Roll: Aaron Allen, Andrea Argente, Meghan Balmat, Siera Bergeron, Tori Bird, Spencer Bright, Grant Cameron, Amy Coleman, Elijah Corbin, Erica De Neef, Isabella Dyson, Isobel Evely, Lauren Fox, Caroline Fuller, Sophia Galu, Madison Gilder, Danielle Godwin, Brantley Goins, Brooke Haymore, Brenden Hoey, Mariah Howlett, Rachel Hull, Evan Joiner, Zach Jones, Adam Kennedy, Bob Lu, Glenn Luther, Emily Lynch, Sean McLeod, Madi Manwill, Julia Maraio, Kelsey McGoldrick, Megan Moody, Luke Mostert, Grant Munday, David Norris, Josh Pecoraro, Collin Petty, Ashley Phykitt, Jacob Pistolis, Lilly Price, Sam Reavis, Betsy Rizzo, Matt Robertson, Nick Rossini, Shaw McKenzie, Rachel Slee, McKenna Sleeth, Loren Smith, Connor Starr, Ashley Taylor, Preston Van Cleve, Paul Wagner, Will Alexander and Kelly Yearous.

 

Eighth-grade A Honor Roll: Christine Adjangba, Daniel Alperi, Savannah Bost, Stacy Burton, AJ Fitzgerald, Peyton Freeze, Jacob Goodman, Brian Hack, Josh Kettler, Cassie Kotas, Danielle Maurice, Adhithya Narayana, Rachel Nguyen, Kelsey Palmer, Derek Pang, Emili Potts, Jacob Rowland, Dottie Sloan, Ally Smallwood, Omtej Vallabhapuram, Nikhita Vemulapalli, Caroline Vincent and Elizabeth Wilson.

 

Eighth-grade A/B Honor Roll: Jada Allen, Samara Archibald, Killian Ayscue, Hunter Badour, Connor Beatty, Blake Bosley, Kara Bramley, Cameron Callahan, Emma Casalino, Kanyon Combs, Troy Cracknell, Annika Decker, Nolan Divelbiss, Zach Dorcas, Sean Dugan, Becca Esterline, Daniel Evora, Claire Fasel, Hannah Gaskins, Lauren Gedney, Grace Gentry, Maggie Haas, Charlotte Hahne, Alexandra Haraldsson, Thad Hayford, Meagyn Helms, Grayson Hickert, Brandon Holandez, Liam Huddy, Olivia Kent, Max Kettler, Heather Kren, Kelsey Lambert, Connor Ledet, Lauren Loveless, Aisha Ly, Mason Maddox, Sarah Marlow, Kayla McLaughlin, Matthew Miller, Adrianne Mitchell, Danielle Mitchell, Garret Mitchell, Megan Murray, Nick Nail, Devin O’Connell, Kireet Panuganti, Mary Perkins, Ishaan Phadnis, Soham Phatak, Jacob Piller, Makenzie Pirc, Josh Pitts, Alex Politowicz, Alex Ponce, Hailey Ramos, Madi Rhodes, Joshua Roach, Marissa Romeo, Lauren Schultz, Lucia Scire, Matthew Scott, Sydney Simmons, Ben Sizemore, Matthew Smith, Reid Somloi, Will Sorvillo, Avery Symes, Elliott Szewczyk, Carson Talboys, Connor Thomas, Ashley Thomasson, Javier Torres, Tia Valakuzhy, Alexis Voulgaropoulos, Tanvee Wakankar, Nicholas Westhofen, Jeremy Whitehead, Savannah Wiggs, Sierra Williams-McLeod, Brandon Wynn, Irene Yamalis and Conlyn Zogzas.

 

Ninth-grade A Honor Roll: Hannah Archer, Neil Baugh, Celecia Blyden, Kyle Brown, Mary Chiappetta, Nicholas DiMaggio, Kristina Fialo, Andrea Gartner, Attila Gergely, Kevin Haas, Nathaniel Han, Olivia Hicks, Grace Hildebrand, Kendal Moss, Sarah Novroski, Tiffany Onia, Niyati Patel, Shreya Patel, Matthew Penner, Scott Pledger, Ellen Robertson, Kevyn Robinson, Hannah Scott, Grant Swanner, Tyler Wikoff and Justin Zeltner.

 

Ninth-grade A/B Honor Roll: Joshua Allard, Justin Allard, Emily Allder, Christopher Bailey, Brendan Balmat, Kathleen Beeken, Rachel Berry, Sophia Brinson, Curtis Brown, Christopher Carruth, Sarah Cheeley, Emily Chrisman, Taylor Crawford, Alexa Csehoski, Julia DeLawter, Hunter DelValle, Elizabeth Ernest, Thomas Fabian, Carole Fish, Jacqualynn Fisher, Morgan Frank, Alyssa Geary, Alyson Grasberger, Melissa Gration, Haley Griffin, Keegan Hahn, Katia Hamdan, Courtney Hill, Kenneth House, Jordan Howlett, Kedric Innes, Alex Jackson, JingJing Jacobson, Cole Kepley, Caroline King, Lauren Knight, Abigail Lucas, Alex Manwill, Jade Marlin, Maria Martucci, Katherine Napier, Dominic Pecorella, Alec Petty, Zachary Phelps, Sabrina Pinard, Kendall Poindexter, Joshua Queen, Robert Reynolds III, David Riggins, Jonathan Rollins, Benjamin Shields, Caitlin Slee, Gianna Spitaliere, Gianna Tascione, Meghan Thomas, Reagan Thomas, Blake Washburn, Olivia Watt, Nathan Webb, Anne Welch, William Whiteside, Nicholas Worthy and Kurt Wronsky.

 

10th-grade A Honor Roll: Hailey Bramley, Amy Burton, Adam Bullock, Emma Conklin, Kelsey Griffith, Katherine Hickert, Philip Jacobson, Abigail Miller, Parker Moss, Bridget Piccirilli, Tarrah Rothwell, Aalia Shariff, Hayley Sizemore, Ryan Stein, Rachel Tilly and Ellie Wilson.

 

10th-grade A/B Honor Roll: Mariah Ackary, Lexi Baldwin, Caroline Beeson, Robert Bement, Hannah Berry, Allison Bock, Brennen Brown, Margaret Budd, Gabriella Cardwell, Rachel Coleman, Matthew Crowley, Laurel Drummond, Sebastian Eckmann, Maxwell Fairbairn, Blake Giler, Hayden Gregory, Nicole Griffes, Benjamin Hardin, Hudson Harris, Shelby Helms, Katherine Henderson, Grant Hoffmann, Erin Iknayan, Sarah Kent, John Knip, Victoria Kohlwey, Michelle Kunstmann, Christopher Lambert, Shelby Luttman, Jacob Massey, Barry McAnulty III, William Monti, Reece Moore, Taylor Moskowitz, Alexandra Murphy, Kathy Nguyen, Bradley Owen, Daniel Pang, Nathan Pecoraro, Bridgette Perrott, Melissa Phipps, William Pitser, David Ports, Sean Powers, Amy Queen, Zachary Queen, Rachel Quest, Landon Ragley, Alea Rogowski, Nicholas Sabbagh, McKenna Scheck, Robert Sevin III, Willian Silva, Prajesh Singh, Mary Sloan, La-Marcus Smith-Kelley, Ashley Souffrant, Andrew Swift, Angelica Tascione, Grace Truden, Frances Wabalas, Darien Webb, Joshua Welborn, Lindsay White, Reagan Williams and John Young III.

 

11th-grade A Honor Roll: Rilee Blackwell, Austin Fritz, Colin Jones, Anna Lindley, Meagan Martucci, Madison Rost, Morgan Sammler and Sravya Uppalapati.

 

11th-grade A/B Honor Roll: Alesia Andringa, Alexandra Badgett, Nathan Baugh, Cassidy Beegle-Jackson, Stephen Behnke, Lindsay Blumenstein, Taylor Brumley, Chase Burton, Katherine Bygate, Renneth Calton, Lauren Cavasinni, Michala Ciambotti, Michael Clark, Ariana Dash, Jennifer DeMaria, Kelly Dugan, Peter Fabian, Rachel Flock, Daisy Fortner, Jessica Fox, Sydney Gilder, Jacquelyn Godwin, Ross Goldbrum, Abigail Gregory, Jennifer Guberman, Stephen Hack, Christian Hall, Jessica Harris, Quentin Hawkins, James Hensel, Katelyn Hill, Trent Huber, Grayson Hunt, Cassidy Kelley, Zachary King, Maxwell Knosby, Jackson Laing, Anna Larrabee, Brianna Lockovich, Alexandra Marinello, Rachel Marquis, Kaeleigh McCauley, Sarah Miller, Taylor Norris, Sarah Palasick, Cameron Palkowski, Max Peskin, Tejasee Phatak, Daniel Phipps, Victoria Reavis, Joshua Rossini, Brittany Schultz, Olivia Seksinsky, Wesley Smith, Lauren Swift, Ashton Symes, Michiko Tanaka, Nicole Taylor, Michael Tegland, Corbin Turner, Akhila Vemulapalli, Laura Ward, Connor Whicker, Jessica Wood and Benjamin Worsham.

 

12th-grade A Honor Roll: Christopher Cardwell, James Cuttino Jr., Amanda Francois, Sarah Hardin, Amina Ly, Hannah Riley, Roman Rogowski, Megan Somloi, Hayley Wagoner and Molly Welch.

 

12th-grade A/B Honor Roll: Carolina Anzola-Riegel, James Babb, Andrea Baker, Sydney Baker, Christina Beckworth, Courtney Brown, Kylie Brown, Jacob Brozo, Brittany Buckstad, David Budd, Shaun Caber, Benjamin Cattoni, Terrell Chestnutt, Zachary Ciambotti, Clarissa Clark, Samantha Columbus, Caroline Conklin, Katherine Cosby, Crystal Cruz, Jamon Cunningham, Kayla Cunningham, Mary Daugherty, Julia DelValle, Gabrielle Diaz, Megan DuPriest, Taylor Easley, Hannah Fiest, Sarah Fletcher, Abigail Gration, Wyatt Griffith, Kaitlyn Guidry, Andrew Gundersen, Taylor Harrington, Alexander Harris, Claire Hildebrand, Joshua Hill, Maria Hoidas, Carolyn Huddy, Nicholas Iknayan II, Amanda Johnson, Abigail Joiner, Austin Jones, Max Kernchen, Haley Kilgour, Nathan Lane, William Lech, Marina Leonidas, McKenna Lister, Evan Lucas, Charlotte Mader, Jasina Maldonado, Sarah McIntosh, Gloria Meiers, Sarah Mills, Catherine Onia, Kayla Palmer, Alexi Panizza, Conner Peterson, Nicholas Pinard, Maegan Ports, Zachary Quest, Amanda Rivera-Beauchamp, Anne Robinson, Andreanna Ruscio, Madalyn Santomenna, Alexander Scearce, Austin Scherrman, James Smiley, Leanne Smithers, Kenzie Sutton, John Truden, Hemant Vallabhapuram, Radhika Wakankar, Mallory Warren, Ian Watt, Landon Wiese, Jacob Williams, Worth Williams, Hayley Wynn and Stephanie Zaino.

 

 

 

Long Creek Elementary School

A Honor Roll: Dylan Bisson, Lianne Leslie, Elise Yin, Alexandra Curry, Katherine Herrmann, Andria Vang, Abigail Harig, Zoe Grimes, Audrie Morrow, Grace Covaci and Briana Goode.

 

A/B Honor Roll: Jarelieze Contreras, Alton Akerberg, Sydney Andrews, Jasmine Christian, Robert Montgomery, Jada Orr, Dryden Barnes, Jaliyah Howie, Christopher Kerr, Evan Liaping, Josue Martinez-Villarreal, Ethan McCoy, Vincent Pecorella, Nathan Phonsaya, Amia Rice, Amaya King, Khamiah Paige, Eric Troxler, Zoe Brokaw, Ke'Yanna Brown, Andrea Cummings, Adrianne Dennis, Trinity Diggs, Carson Maske, Cameron Miller, Kaiya Parker, Molly Prior, Evanston Alexander, Logan Flournoy, Morgan Haynes, Walker Hite, Skylar Miller, Emma Rhines, Rebecca Rocco, John Rudisill, Julia Szymura, Tanaea Armstrong, Kennedy Fant, Justin Prather, Tyler Smith, Erin Spivey, Abigail Westmoreland, Seth Badour, Jovania George, Jazz Johnson, Hannah Lesser, Jacob Little, Gary Mason III, Aaron Orr, Daniel Owings, Chloe Reynolds, Shayla Suggs, Zaneta Yanzu, Kane Yin, Jacob Brooks, Emma Elmore, Jayden Hankerson, Delaney Hill, Colby McSwain, Dalton Morris, Nicholas Phonsaya, Nasier Benn, Kamillah Brooks, Anasia Gaskin, Jared Johnson, Bethany Jones, Rajenne' Jordan, Marcus Leslie, Grant Lewis, Malinie Niphol Vonthirath, Dakota Parker, Timothy Snipes, Jasmine Belt, Jeremiah Brown, Jordan Capel, Danyel Johnson, Kwame McRae II and Sean Pruitt.

 

 

 

North Mecklenburg High School

Ninth-grade A Honor Roll: Dylan Brooks, Sharon Chen, Aldo De Leon Resendiz, Tylar Dunham, Darren Fulkerson, Patrick Gorman, Savanna Henry, Austin Holmes, Margaret Houck, Raniah Jeanlys, Allison Law, Kayla McMillan, Kennedy Parkins, Morgan Pate, Jorge Penaranda, Shevon Phifer Smith, Kailyn Price, Caleb Readling, Raj Shiddapur and William Su.

 

Ninth-grade A/B Honor Roll: Janae Adams, Arryana Alexander, Mark Alexander, Christopher Amatuzzo, Duncan Anderson, Emily Baeszler, Joelle Banks, Decious Bemah, Jakob Bogojevich, Brytanni Bowden, Kiersten Brown, Raul Cerna, Sunshine Chang, Joseph Chen, Dajavon Chesney, Alexandra Corbett, Veevake Cordero, Daja Davis, Preston Ellison, Elaina Espinosa, Christopher Gill, Ciera Gilmore, Karen Guerra, Anna Hale, Tyler Hardin, Brianna Hennessey, Tamir Hornesby, Munir Jackson, Christian Jones, Nikolas Kapetanich-Pittser, Anthony Lorenzo, Elaine Luna, Madelyn Mahl, Amaur Mason, Hugh McAteer III, Benjamin McMillan, Tylo Moua, Evelyn Murillo, Molina Niphol, Grabiel Nunez, Kesia Ohene-Agyeman, Sincere Reddick, Jordan Reese, Zariah Roy, Ian Ruppenthal, Jacob Russell, Phouthong Saengchanh, Erika Samayoa, M'Kailah Samuel, Matthew Santos, Julie Sayers, Kirsten Schnars, Colin Shields, Casey Smith, Cam'Ron Sorey, Kelja Stevenson, Kimberly Thongphachanh, Erik Thorsheim, Claire Trustram Eve, Rita Venant, Jack Watson, Jazmine Williams, Charlie Yang, Keith Yarnell and Matthew Young.

 

10th-grade A Honor Roll: Anika Agarwal, Houston Beasley, Daniel Blackey, Emma Boraks, Jeanette Flores, Kavasia Heath, Justin Insomphou, Nicholas Kakavitsas, Abhishek Kulgod, Auston Li, Caroline Piephoff, Julia Ramminger, Deanna Turner and Joseph Wertheimer.

 

10th-grade A/B Honor Roll: Yasmeen Alami, Uziel Albino, Sherlie Arauz, Michaela Ball, Joshua Barrett, Jessica Bittle, Cheyenne Boozer, Jenna Childers, Ciarra Clayton, Briana Colbert, Thomas Coles, Benjamin Cortorreal, Vincent Crisp II, Sydney DiDonato, Andrew Dulin, Adriane Duncan, A'Yana Dunlap, Kirstie-Ann Eaton, Yabriyah Eaves, Jaycie Fader, Yhana Figures, Lathan Friday, Chelaija Gunnoe, Wesley Guthridge, Juan Gutierrez-Ramirez, James Haberberger, David Houston III, Jayson Keith, Haley Larreur, Nicole Lawson, Jason Lin, Jordan Lindekens, Simone Lindsey, Nicholas Macri, DaLayzia Manning, Jazmin McClendon, Carington McKinney, Emani McQueen, Madison Phillips, D'Asia Phronebarger, Jacob Pilsbury, Samuel Pilsbury, Katerine PrezaCanas, Jonathan Pugliese, Dean Rabb, Tania Reid, Joanna Sanchez, Sebastian Sierra, Jesslyn Smith, Jaylene Soria-Cortez, Essence Springs, Clayton Sprouse, Mark Spytkowski, Cayla Stauffer, Katie Stokes, Kevin Thomas, Kailon Torrence, Kyle Touchton, Joseph Turner, Lily Vang, Christian Williams and Essence Wilson.

 

11th-grade A Honor Roll: Brittany Abanukam, Rachelle Blash, Morgan Butz, Elizabeth Chen, Luke Churchill, Thomas Churchill, Michael Coss, Parker Evans, Sydney Ferguson, Ebony Hargro, Sarah Kerman, Maggie Li, Xena Nguyen and Thomas Thornton.

 

11th-grade A/B Honor Roll: Joanne Alicea, Briana Asante, Tyrell Bailey, Hannah Bensky, Jack Bradford, Norman Brown, Elijah Cadet, Madison Carr, Camille Cash, Amanda Caulfield, Danielle Cook, Bryce Cracknell, Katelynn Dauz, Bradley Davis, Erica Davis, Janice DavisKetchmore, Cameron Ferguson, Dierra Flemming, Alberto Fuentes, Asia Gandy, Jacob Garn, Tia Greene, Morgan Hardin, Nigel Hudson, Christopher Jasinski, Carl Johnson III, Avery Jones, Brayan Juarez, Diana Juarez, Elijah Koterba, Danielle Lafleur, Laarni Lapat, Katherine Levigne, Denise Looney, Elton Luong, Da'Miaya Manning, Julia McDonald, Brianna Naolu, Khory Osborne, Jay Patel, Roy Perez, Brenna Petty, Amanda Pinto, Nicholas Price, Daniel Quisol, Marra Ramminger, Demeya Robinson, Edwin Rubio, Xavier Samuels, Daryel Sanders, Hannah Scheffer, Kiera Sherrill, Ami Shiddapur, Gwendolyn Smith, Stephan Snyder, Topacio Tapia, Caleb Thomas, Jhatanah Thomas, Tiffany Villalva, Quashala Whitley, Malik Williams and Emily Yue.

 

12th-grade A Honor Roll: Taylor Barrett, Mallorie Bolster, Emily Brodof, Delaney Clatterbuck, Jessica Flynn, Keren Gonzalez, Abigail Lawrence, Jamario Mayhew, Jennifer Parker, Daisy Paulino, Vanishe Phosy, Ellen Reinecke, Diana Santiago, Savannah Smith, Sydney Swain, Giovanni Thomas, Colleen Watson and Stephanie Weng.

 

12th-grade A/B Honor Roll: Stephanie Amatuzzo, Shalom Aziague, Davis Bang, David Barkley, Darrian Barnette, Casey Bates, Kelly Beasley, Rachel Bennett, Darian Billingsley, Rania Bolton, Crystal Brown, Allysa Bryant, Alyssa Burke, Isaiah Campbell, Ke'La Chambliss, Josue Chavez, Eric Clark, Haven Dark, Brianna Davis, Chelsea Davis, David Decoste, Denise Delagarza, Imani Dixon, Eric EdgisonJr., Justin Elliott, Kelsey Ellison, Matthew Fairley, Janessa Flores, Andria Floyd, Sydney Foil, Dominique Ford, Yessenia Garcia, Katelynn Granger, Jahleisha Hamilton, James Henderson, Joslyn Herrera, Jordan Holmes, Casher Holt, Sarah Houck, Katherine Hughes, Elizabeth Johnston, Sheldon Kinard, Olivia Kozar, Victoria Kratz, Carlotta Lester, Mitchell Loll, Cipryana Mack, Alondra Martinez, Chelsea Massey, Kellie McIlwain, Keyonna McIver, Irfan Mekic, Samuel Montanez, Sabrina Moore, Tyeisha Moore, Deborah Ortega, Omar Paulino, Carly Pellerin, Juan Penaranda, Louise Pilsbury, Bernard Pratt, Robert Reed, Karl Roberts II, Jessica Robinson, Selena Robinson, Chrissy Rujiraorchai, Alicia Smith, Jalen Smith, Hector Soriano, Joshua Stacey, Carley Starnes, Paige Stokes, Matthew Stormont, David Suarez Maldonado, Karen Summers, Patrick Swanger, Azurley Thao, Raven Vergara, Christian Villanueva, Jentre Weeks, Sven Wessel and Kaya Williams.

 

St. Mark Catholic School

Honor Roll: J.T. Agosto, Victor Anastacio, Davis Bandi, Amanda Buttner, Brianna Cairon, Owen Cosgrove, Jane Donahue, Abby Edwards, Allison Franz, John Gambino, Megan Gervasini, Riley Holleran, Blake Jones, Andrew Kazmierczak, Michaela Kocher, Declan Krisa, Elijah Laruffa, Hannah Lewis, Angel Marrero, Ryan McCourt, Julia McMahon, Abigail Meredith, Amanda Merenna, Rachael Miller, Emily Milovic, Allison Minger, Kevin Nguyen, Olivia Packard, Evan Patterson, Connor Patterson, Alexa Polzella, Megan Potuzak, Jackson Principi, Jacob Puzia, Casey Scholl, Meredith Schroeder, Bernadette Selzer, Timothy Shaughnessy, Mikel Smalle, Juliette Smetana, Brian Stanley, Stephen Turley, Christina Vu, Katherine Walkowski, Ryan Werner and Nina Woodworth.

 

 

 

 

Torrence Creek Elementary School

Third-grade A Honor Roll: Avery Bales, Lindsey Bernier, Braden Bole, Pierce Byerly, Roni Feldman, Sophia Garsik, Caroline Hughes, Paulina Hunt, Macey Jennings, Aaron Liu, Sam Martin, Quinn Olson, Patrick Royster, Ellie Wilson, Benjamin Bailey, Abigail Gustafson, Wilson White, Lauren Desautels, Ty Thompson, Scott Alkins, Christopher Brammer, Kacy Hawkins, Lily Rickard, Aidan Settle, Jake Wunderley, Julie Ayers, Carson Cabbage, Eva Coffee, Reagan Frey, Matthew LaZur, J.P. Ledermann, Abbey Williamson, Kanishq Chukkala, Matt Flanders, Sierra Reynolds, Delaney Danison, Nicholas Venegoni, Adam Alkins, Caleb Bass, James Burton, Jill Flanders, Gabrielle Griffin, Riley Moore, Madison Ngo, Sydney Schaefer, Henry Shook, Reece Shore, Erin Camelon, Sutherland Fox Tran, Rylan Houk, Ryan Maccaferri, Nicholas McDonough, Ciara Ngo, Madison Page, Luke Starr, Kate Christman, Angelina Green, Nico Lazo and Isabel Williams.

 

Third-grade A/B Honor Roll: Mason Caldwell, Erin Fitzsimmons, Nathan Hambleton, Bradley Howder, Andrew Juchter, Kaden Loranger, Hanna Manning, Chloe Pound, Isabella Andrews, Lon Callis, Colin Dewitt, Nicholas Delguidice, Riley Evans, Aidan Jatulis, Kylah Jeter, Sophia Leonard, Maria Rayburn, Ryan Russell, Gabriella Soos, Ayrelyn Walcott, Hannah Wallace, Graham Worland, Aneecia Barrett, Charlie Briley, Emanuel Carriga, Ashlyn Duffy, Holden Hawes, Logan Keller, Zyler Markwell, Mia McClory, Santiago Uribe, Kara Wadell, Paige Engel, Emma Fitzgerald, Noah Gibbons, Alyssa Grugle, Robert Ricciani, Olivia Stokes, Jenna Wike, Eric Atkins, Josh Belvin, Josh Gaskill, Kaitlyn Gonzalez, Rosanna Meli, Samantha Nohr, Corinne Peterman, Cathryn Rich, Jaxon Sellers, Noelle Squier, Toler Tarpley, Mikhail Van Duzen, Colin Alfaro, Rachel Cook, Kimora Dillahunt, Ronan Lowry, Noah Meyer, Alli Mullen, Devon Nortier, Adriana Pillo, Jackson Purdy, Julia Radgowska, Luke Settlemyer, Erik Stern, David Taylor, Carissa Trollinger, Jayden Wright, Quinn Benner, Ethan Flores, Rylee Hegedus, Taylor Little, Kylie Maness, Shiven Patel, Delaney Stoy, Mitchell Tucci, Michael Barnhardt, III, Chloe Brooks, William Harvey, Madeleine Hong, Jakob Kester, Madeline Kester, Maximilian Kogan, Madison McCrea, Abigail Mercuri, Ryan Russell, Victoria Smallwood, Elaina Yamalis, Sophie Biancofiore, Katie Druckenbrod, Oliver Gundlach, Patrice Hinkson, Lucas Holleman, Jack Holtham, Olivia Jackson, Olivia Kimbro, Richard Nance, Jayden Pollard, Katherine Ryan, Abigail Wigginton, Fernando Brambila-Morales, Ellie Heney, Torin Hodgman, Morgan James, Lindsey Jordan, Aaron Pascoe and Troy Pruitt.

 

Fourth-grade A Honor Roll: Jessica Ahls, Rebekah Blackwelder, Jack Ceccarini, Logan Coffey, Kathryn Cummings, Sophie Doherty, Morgan Hart, Gracie Hawley, Olivia Noblezada, Haley Bowland, Alora Coffey, Grace Dolaher, Christopher Franklin, Thea Gundlach, Ella Hoyt, Carsyn Kiekhaefer, Kara Lingvai, Jade McCall, Tara Olds, Lauren Smith, Garrett Lynch, Alec Edens, Hannah Johnson, Alaina Kwiatkowski, Isabelle Schroeder, Eric Buchsbaum, Chloe Mullen, Stanley Reed, Jr., Madeline Shook, Kendall Turrentine, Avery Zaph, Or Avsian, Karson Fleming, Jenna Robinson, Benjamin Brammer, Avijit Das, Sarah Kate Hamrick, Emma Maddox, Cameron Mayfield, Pooja Patil and Charles Ramanand.

 

Fourth-grade A/B Honor Roll: Nicholas Boone, Kyra Capuana, Megan Ellis, Carina Gipson, Kennedy Griffin, Nia Harley, Kyle Pascoe, Kunj Patel, Alex Roeder, MaryAnn Sanders, Kate Schwanz, Emma Starnes, Alexander Staton, Nicolas Vecchiarello, Marliya Wabalas, Lucas Coffey, Karson Butler, Kiarra Doyle, Sam Gilbert, Lucas Holzen, Thomas Lafferty, Christian Long, Emily Milano, Reid Mitchell, Nathan Muckler, Sienna Raine-Soto, Sydney Tucci, Henry Wang, Kennedy Abney, Emily Anderson, Anastasia Badami, Miles Bell, Zachary Blank, Evan Breckwoldt, Nicholas Casalino, Jack Christman, Ethan Douglas, Bronson Duncan, Riley Grail, Lauren Graves, Harris Hutchins, Colin Perkins, Emma Schubert, Lilly Statzer, Bridget Szluk, Jillian Villanti, Casey Ayers, Ryan Davis, Kelsey Heibeck, Nile Herbert, Josie Hester, Reese Leprell, Abbie Lorino, Emma Mullaly, Dominic O'Brien, Andrew Rinehardt, Sebastian Turrubiartes, Evans Cortes-Gonzales, Kaylin Creel, Kennedy Crenshaw, Sammy Cross, Nicholas Flores, Aiden McGrew, Mairin Mullaly, Chloe Radley, Ryan Rauch, Gracie Stepanian, Dahson Strickland, Sophia Squier, Shayla Swanson, Julianna Swart, Connor Wagget, Tony Cruz, Cooper Cline, Carmen Concepcion, Anna Cooper, Cameron Harris, Chloe Hegedus, Amanda Leonard, Maia McCandlish, Jackson McGeough, Avery Mitchell, Quint Mouer, Connor Reichert, Hayden Reid, Jared Ryan, Danny Wang, Crisitan Aguilar, Casey Arey, Nicole Beltran Cruz, Bryce Brachten, Preston Cox, Tanisha Figueroa, Dominic Meli, Brooke Nachtmann, Natalie Nadeau, Abigial Rogers, Alyssa Westlake, Elizabeth Cassam, Jacob Gillies, Grant Goelz, Braxton Harrold, Jack Heggie, William Kobuszewski, Allison Lates, Nita Montague, Jeremy Newton, Emma Grace Primm, Olivia Reagan, Camden Roberts and Chelsea White.

 

Fifth-grade Honor Roll: Haley Corriher, Abhi Mukku, Reema Patel, Sarah Ryan, Jake Concepcion, Reese Cowan, Lauren Cunningham, Dylan Dixon, Emma Faulmann, Ethan Flotkoetter, Abby Hicks, Hayley Kopish, Kensley Merritt, Jaden Olson, Abby Petry, Anthony skelly, Aditya Tripathi, Breckyn Monteith, Alex Moore, Hailey Myers, Jackson Davis, Graham Alfaro, Patrick Bagot, Grace Biancofiore, Makayla Bullock, Nora Coffee, Lauren DiFabio, William Dorgan, Jake Hobson, Josh Hummel, Hayden Hutchins, Michael Masiak, Elyse Nelson, Anthony Sullivan, Zach Vazquez, Alex Williams, Peyton Carpenter, Jackson Coley, Delaney Everett, Elana Poindexter, Aubrey Radley, Jacob Bishop, Kayla Bittle, Sidney Munsch, Austin Pearce, Callahan Reed and Rachel Sparks.

 

Fifth-grade A/B Honor Roll: Keanu Bonds, Katarina Daniels, Lauren Engel, Hayden Ernst, Anna Gambill, Daniel Garrett, Morgan Hearn, Trevor Lawrimore, Ashley Lockwood, Nick Metallo, Madison Olson, Calvin Starr, Marcin Walczak, Hunter Harritan, Liam Holtham, Cam Mayhew, Katie McDonald, Sarah Montague, Sabina Noto, Noah Putney, Matthew Rojas, Jacob Sabbagh, Andie Sly, Aidan Stansfield, Jonathan Bales, Walter Buckman, Bridget Connolly, Ashley Dickenson, Gabe Herterich, Grant Joyce, Katy Kale, Brennan King, Bailey Potter, Brent Powell, Torrey Rickard, Trey Santee, Cory Brunt, Samantha Burke, Kyle Fitzsimmons, Ashley Hart, David Lockwood, Dustin Sharpe, Gunnar Wolfe, Nathaniel Bass, Kia Brown, Rosie Cloud, Riley Dixon, Emily Parker, Jake Pruitt, Stephen Seda, Chrissy Stamey, Amanda Sternlieb, Jake Erickson, Jules Grant, Kiersten Keziah, DJ Pulizzano, Leo Purchia, Philip Randolph, Jacqueline Salvador, Nicky Scotto, Jackson Shore, Pacey Wallace, Justin Dickenson, Reagan Haggas, Chaz Hunt, Sydney Hutchinson, Katie Johnson, Seth Kopp, Cora Maer, Casey Miller and Ella Parrott.